• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
TonyBet ir Latvijas Handbola Federācijas Oficiālais Partneris

TonyBet ir Latvijas Handbola Federācijas Oficiālais Partneris

Ar prieku paziņojam, ka TonyBet ir parakstījis sadarbības līgumu ar Latvijas Nacionālo handbola izlasi. Tas notiek laikā, kad ir kvalifikācijas spēles 2024. gada ES handbola čempionātam, kurā Latvija spēlēs pret Franciju, Itāliju un Poliju.

“Esam lepni pirmo reizi kļūt par sadarbības partneri Latvijas vīriešu handbola izlasei. Handbols ir piecu Latvijas populārāko komandu sporta veidu vidū, un tam ir gara vēsture. Ļoti augsti vērtējam pēdējo gadu sniegumus. Kad redzēju šādu iespēju par sadarbības veidošanu, ilgi nedomājām. Priekšā interesants kvalifikācijas cikls, kuram ar nepacietību sekosim līdzi.” – Valters Rozmanis, TonyBet Latvija vadītājs.

Latvijas Nacionāla handbola izlase ir gandarīti un pateicīgi, ka ir izdevies vienoties ar diviem uzņēmumiem TonyBet un Mate HR, kas ir starptautiska IT speciālistu atlases kompānija, par atbalstu Latvijas vīriešu handbola izlasei.

“Esam patiesi pateicīgi, ka Latvijā atbalstītāji saredz handbolam perspektīvu un ir gatavi atbalstīt! Latvijas handbols turpina attīstīties un jaunu atbalstītāju un sadarbības partneru parādīšanās pie apvāršņa ir laba zīme, ka ejam pareizajā virzienā! Paldies, TonyBet Latvija un MateHR, kā arī Valteram Rozmanim un Mārim Temperam personīgi par atbalstu un uzsākto sadarbību! Novēlam Latvijas nacionālajai izlasei šajā kvalifikācijas posmā sasniegt izvirzītos mērķus, būt pacietīgiem un izbaudīt šīs spēles! Uz tikšanos Valmerā!” – Līga Bīriņa, LHF ģenerālsekretāre.

Šī sadarbība liecina arī par Latvijas sporta līdzjutēju pieaugošo interesi par handbolu un, visticamāk, nākotnē piesaistīs vēl lielāku auditoriju.

Noteikti meklējiet jaunumus par Latvijas handbola izlases gaidāmajām spēlēm TonyBet Fan Facebook un Instagram lapās.

Novēlam veiksmi Latvijas komandai! Sarauj!