• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Latvijas handbola 1. līgas spēle vīriešiem – ONSC/HK Ogre pret RPI-S

Latvijas handbola 1. līgas spēle vīriešiem – ONSC/HK Ogre pret RPI-S

Handbols Latvijā pēdējos gados kļūst arvien populākās un līdz ar handbola līgu attīstību, varam novērot arī daudz jaunu un talantīgu spēlētāju, ar perspektīvām karjeras iespējām. Diemžēl, Latvijas handbola saime nevar lepoties ar daudz spēlētājiem, kuri spēlē un pārstāv spēcīgākos pasaules handbola klubus. Dzirdot vārdus “Latvijas handbolists”, pavisam noteikti, pirmais spēlētājs, kurš nāk prātā, ir Dainis Krištopāns, kurš pārstāv Parīzes “Saint-Germain” handbola klubu. 

Latvijas handbola līga ieiet sezonas pēdējā finiša taisnē – jau februārī noslēgsies 2022./2023. gada sezona un septiņas komandas 1. līgā turpina cīņu par uzvaru. Patlaban tabulas augšgalā ar 14 izcīnītiem punktiem, pirmo vietu ieņem HK S&A komanda. Ar tik pat punktiem, taču mazāku vārtu starpību, otrajā vietā ierindojas SK Latgols juniori, bet top 3 ar vienādu iegūto punktu skaitu, astoņiem punktiem, noslēdz MSĢ II un Ulbroka SK komandas. 

ONSC/HK Ogre pret RPI-S

Abas šīs komandas tiksies 21. decembrī, Ogres sporta cenrā, pulksten 19:30. Uz doto brīdi, Ogres handbolisti ar izcīnītiem sešiem punktiem ieņem pirmspēdējo vietu 2022./2023. gada sezonas tabulā. Ogres pretiniece, RPI-S, šajā sezonā nerāda tik kvalitatīvu spēli un ar četriem iegūtiem punktiem ierindojas tabulas apakšgalā. 

Rezultatīvākie spēlētāji

Ogres komandā, šajā sezonā rezultatīvākais spēlētājs ar 63 izdarītiem metieniem un 35 gūtiem vārtiem, ir Rihards Bisters. Ar nedaudz pieticīgāku rezultivitāti, 30 gūtajiem vārtiem, rezultatīvāko spēlētāju tabulā atrodams arī cits Ogres handbolists – Reinis Sļusarevs.

Krietni labāka situācija gūto vārtu ziņā pieder RPI-S komandai, par spīti tam, ka tā ieņem pēdējo vietu turnīra tabulā. No visiem top 10 Latvijas handbola 1.līgas rezultatīvākajiem spēlētājiem, divi handbolisti pārstāv RPI-S vienību. Rezultatīvākais tās sastāvā līdz šim ir bijis Uldis Vilsons, astoņās spēlēs gūstot 58 vārtus, bet nedaudz mazāk, 53 vārtus tikpat spēlēs, guvis Mārtiņš Savickis. 

Ko varam sagaidīt trešdienas spēlē

Nenoliedzami, gūto vārtu ziņā, līdz šim rezultatīvāki ir bijuši RPI-S handbolisti, taču Ogres komanda spējusi ielaist krietni mazāk vārtus, tādējādi apliecinot savu spēcīgo un disciplinēto aizsardzību. Ogres komandā ielaisto vārtu attiecība šajā sezonā ir negatīva, -20, bet RPI-S komandā -34.

Fanu apmeklētība Latvijas handbola 1.līgā, diemžēl, nav tā lielākā. ONSC/HK Ogre jau šajā sezonā paspējisi pieveikt RPI-S komandu un, tā kā spēle notiek Ogres sporta centrā, vietējo līdzjutēju klātbūtne varētu tikai papildus motivēt mājnieku komandu, tādējādi palīdzot tai uzvarēt.