• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Virslīgas labākais spēlētājs Augusta mēnesī – “Riga” uzbrucējs Marselo Toress 

Virslīgas labākais spēlētājs Augusta mēnesī – “Riga” uzbrucējs Marselo Toress 

Par augusta mēneša labāko futbolistu atzīts futbola kluba “Riga” uzbrucējs, argentīnietis Marselo Toress (24).

Kā jau katru mēnesi, Latvijas futbola Virslīgas pārstāvji nosauc mēneša labāko spēlētāju, kā arī labāko treneri. Par augusta mēneša labāko futbolistu atzīts futbola kluba “Riga” uzbrucējs, argentīnietis Marselo Toress (24). Taču kā labākais treneris tik nosaukts šīs pašas komandas pārstāvis, komandas galvenais treneris Sandro Perkovičs. 

Augustu tiktiešām var uzskatīt par futbola kluba “Riga” mēnesi, jo izcīnītās uzvaras un demonstrētais skaistais futbols ļāvis turnīra tabulā samazināt punktu starpību un pietuvoties futbola klubam “Valmiera”, kas patlaban atrodas Virslīgas pirmajā vietā. Dotajā brīdī pirmo un otro vietu šķir vien nieka 5 punkti. Arī rezultivitātes ziņā, aizvadītais Augusta mēnesis “Riga” klubam bijis ražīgs – kopumā četrās spēlēs gūti 12 vārti. Nominētais mēneša labākais futbolists Marselo Toress katrā spēlē spējis vismaz vienreiz raidīt bumbu pretinieku vārtos, kopā gūstot 5 vārtus. Pavisam Toress šajā Virslīgas sezonā ir guvis 9.vārtus, kas ierindo viņu astotajā vietā rezultatīvāko spēlētāju tabulā. Pirmajā vietā vēl joprojām atrodas Valmiera spēlētājs un kapteinis Raimonds Krollis (20) ar gūtiem 20 vārtiem. 

Par to, kurš spēlētājs pelnījis mēneša “labākā” titulu, lemj Latvijas Futbola federācijas (LFF) speciāla treneru padome un Latvijas Futbola Virslīgas biedrība. Lai ņemtu vērā arī futbola līdzjutēju domas un viedokli, papildus tiek veikts balsojums sociālajos tīklos Instagram un Facebook. Neskaitot Toresu, augusta mēneša “labāko” sarakstā tika nominēti arī Luiss Paulo Hilario (FK Liepāja), Eduars Višņakovs (Super Nova), Masaki Murata (Valmiera) un Kristaps Zommers (Super Nova). 

Jau vēstījām, ka par iepriekšējā mēneša (Jūlija) labāko spēlētāju tika atzīts Virslīgas jaunpienācēju pārstāvis, FK Super Nova uzbrucējs Marko Regža (23). 

Banner