• Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Uldriķa komandai kārtējais zaudējums Nīderlandes čempionātā

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis (24) ar savu pārstāvēto komandu “Cambuur” piedzīvojis kārtējo zaudējumu Nīderlandes čempionāta spēlē. Svētdien, ar minimālu rezltātu 0:1 (0:0) latvijas uzbrucēja klubs piekāpās “Twente” vienībai, kura patlaban atrodas tabulas 5. vietā. Savukārt, Uldriķa “Cambuur” sezonu iesākusi ne tik veiksmīgi un patlaban Nīderlandes čempionātā ieņem 16. vietu.

Latvietis šajā mačā devās sākuma sastāvā un visu spēli rādīja aktīvu darbību laukumā. Tiesa, šī aktivitāte rezultējās arī negatīvā ziņā – mača 35. minūtē Uldriķs nopelnīja dzelteno kartiņu par nesportisku uzvedību. Par laimi, treneri uzticējās uzbrucējam un deva iespēju ilgāk pavadīt laukumā un pierādīt sevi. Teju 10 minūtes pirms pamatlaika beigām, mača 78. minūtē Robertu nomainīja viņa komandas biedrs, jaunais holandiešu uzbrucējs Milans Smits (19).

“Twente” komanda lielāko daļu spēles kontrolēja bumbu, kā arī izdarīja vairākus sitienus pa “Cambuur” sargātajiem vārtiem – kopā piecpadsmit. Tad, sākoties kompensācijas laika pēdējai minūtei, viesu komanda tika pie lieliskas “dāvanas”. Pēc VAR lēmuma, tika nozīmēts 11 metru soda sitiens uz “Cambuur” vārtiem. Šo izdevību prata izmantot trīsdesmit trīs gadus vecais “Twente” uzbrucējs Rikijs von Volfsvinkels, gūstot vārtus un panākot uzvaru savai komandai šajā spēlē ar rezultātu 1:0.

Pēc aizvadītām 11 spēlēm, Uldriķa “Cambuur” izcīnījusi tikai astoņus punktus, kas ierindo komandu tabulas 16. vietā. Kopā uzvarētas divas spēles un divās panākts neizšķirts, savukārt septiņās spēlēs piedzīvoti zaudējumi. Tikmēr “Twente” vienībai sezona iesākusies daudz veiksmīgāk, uzvarot septiņās spēlēs un piedzīvojot trīs zaudējumus, komanda atrodas Nīderlandes čempionāta piektajā vietā.

Ja runājam par iepriekšējo sezonu, tad latviešu uzbrucēja pārstāvētais futbola klubs 18 komandu konkurencē, Nīderlandes čempionāta sezonu noslēdza augstajā devītajā vietā. Uldriķis aizvadot 21 spēli paspēja iekrāt septiņus gūtus vārtus. Diemžēl, šosezon latviešu futbolists vēl nav atzīmējies ar vārtu guvumiem, taču ļoti ceram, ka līdz tam ilgi vairs nebūs jāgaida.