• Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
RFS spēlē neizšķirti un zaudē cerības nosargāt savu čempiona titulu

Svētdien, iepriekšējās virslīgas sezonas čempione RFS mājas spēlē nespēja uzvarēt Tukuma futbolistus un cīnījās neižšķirti ar 2:2. Tas, savukārt, praktiski atņem visas iespējas nosargāt savu čempiontitulu. Turpretī otrs galvaspilsētas klubs “Riga” mājas spēlē uzvarēja “Daugavpils” futbolistus ar rezultātu 4:0 un turpina pakaļdzīšanos “Valmiera” futbolistiem, kuri atrodas vien 5 punktus priekšā.

Līdz 2022. gada sezonas Virslīgas čempionāta beigām palikušas vien četras kārtas. Un intrīga tiek uzturēta līdz pēdējam. Vēl nav skaidri zināms, kura komanda kļūs par čempioniem, kā arī nav zināms kurām komandām vajadzēs atvadīties no dalības Virslīgas čempionātā.

“Riga” pārliecinoši pieveic “Daugavpils” futbolistus

Kārtējo “sauso” uzvaru izcīnījusi “Riga” vienība, kura bez problēmām uzveica Daugavpils klubu ar rezultātu 4:0. mača 18.minūtē, meistarīgi apspēlējot vairākus “Daugavpils” spēlētājus, bumbu vārtos raidīja Jurijs Kendišs. Nepilnas piecas minūtes pirms pirmā puslaika beigām, Raivis Jurkovskis (25) piespēlēja bumbu argentīniešu spēlētājam Marselam Torresam (24) , kurš bez problēmām to raidīja vārtos un panāca rezultātu 2:0.

Otrais puslaiks turpinājās bez izmaiņām un rīdzinieki turpināja izdarīt spiedienu uz viesu komandas vārtiem. Tas vainagojās ar panākumiem – nogāžot vārtsarga laukumā Juriju Vakulko (24), tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru realizēja Lukass Ranžels (27), izvirzot vadībā rīdziniekus ar 3:0. Mača izskaņā, jau kompensācijas laikam ejot uz beigām, Ritvars Rugins (33) nopelnīja vēl vienu 11.metru soda sitienu, kuru realizēja Duglass Aurēliu (23), pieliekot punktu spēlei – 4:0.

RFS neizšķirts pret Tukumu

Otrai Rīgas komandai gan neklājās tik viegli. Abas komandas demonstrēja uzbrūkošu un ātru futbolu, kas radīja daudz vārtu gūšanas momentus kā pie vieniem, tā otriem vārtiem. Spēles rezulāts tika atklāts 29.minūtē, kad pēc stūra sitiena izpildīšanas bumbu vārtos raidīja Elvis Stuglis (29) , izvirzot vadībā “RFS”. Tikai 16.minūtes pirms pamatlaika beigām, pēc lieliskas Ata Ozola (22) piespēles, Dāvis Zeltiņš (20) panāca izlīdzinājumu 1:1. Nepilnas trīs minūtes vēlāk, tas pats Zeltiņš veiksmīgi nospēlējot ar augumu un pieturot bumbu pretinieku soda laukumā, jau izvirzīja Tukumniekus vadibā ar rezultātu 2:1.

Lai saglabātu izredzes cīnīties par čempiones titulu, Rīgas klubam nekādā gadījumā nederēja zaudējums šajā spēlē. Tāpēc pēdējās desmit minūtes mājnieki, tā teikt, gāja uz visu banku. Un tas vainagojās ar panākumiem. Pēc vēl viena stūra sitiena, savus otros vārtus mačā guva Elvis Stuglis, izglābjot savu komandu no sāpīga zaudējuma un izcīnot minimumu – vienu punktu savai komandai.