• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
RFS nezaudēto spēļu sērija turpinās

RFS nezaudēto spēļu sērija turpinās

“TonyBet” ir viens no “Rīgas Futbola skolas” (RFS) atbalstītājiem un aktīvi sekojam līdzi kluba rezultātiem visas sezonas gaitā. Šoreiz atskatīsim uz komandas iespēto maija mēnesī – tajā izpildīta teju maksimālā programma.

welcome-offer

Tas bija saspringts, jo bija jāaizvada septiņas spēles Virslīgā. No maksimāli iespējamā 21 punkta tika izcīnīti 19, uzvarot sešās spēlēs: pret pērnās sezonas čempioniem FC “Valmiera” ar 2:1, pret “Tukums 2000” 7:1, pret “Jelgavu” 4:0, pret “Liepāju” 3:0, pret “Audu” 2:0, kā arī “Daugavpili” 3:1. Vienīgais neizšķirts fiksēts kaujinieciskā Rīgas derbijā pret “Riga FC” – 0:0.

Interesants fakts par Rīgas derbijiem: RFS galvenais treneris Viktors Morozs vadījis komandu 15 mačos, iekrājot lielisku bilanci – astoņas uzvaras, piecus neizšķirtus un tikai divus zaudējumus.

Turpinot par RFS rezultātiem, arī jūnijs uzsākts ar uzvaru, ar 6:1 uzvarot “Supernovu”. Tas šobrīd ar 41 punktu ļauj ierindoties Virslīgas kopvērtējuma tabulā otrajā vietā, no līderiem atpaliekot par četru punktu tiesu. Abām komandām sezonā gan palikušas vēl trīs savstarpējās spēles. Atpalicība no pirmajām divām vietām līdz trešajai ir liela – RFS saviem tuvākajiem sekotājiem ir priekšā par 15 punktiem.

Lielisks šajā mēnesī bijis serbu uzbrucējs Andrejs Iļičs, kurš izcēlās ar septiņiem vārtiem un Virslīgas labāko snaiperu vietā ir pirmajā vietā kopumā ar 11 precīziem sitieniem. Sniegumu uzlabojis arī Kedriks Kuado, kuram visi pieci šobrīd gūtie vārti ir sākot ar maija sākumu. Četri vārti arī 23 gadus vecā pussarga Dmitrija Zeļenkova kontā. Visiem trīs atrodoties arī top 10 labāko līgas sarakstā. Uzreiz aiz viņiem vēl divi RFS leģionāri – čehs Petrs Mareš un brazīlietis Emersons Santana, kuriem pa četriem gūtiem vārtiem šosezon.

Gaidāmais mēneša spēļu kalendārs ir sekojošs: viesos pret “Metta/LU” (09.06.), “LNK Sporta Parks” bāzē ar FC “Valmiera” (25.06.), bet mēneša noslēgumā Rīgas derbijs pretinieku laukumā ar “Riga FC” (30.06.).

Bet viens no galvenajiem šīs vasaras sporta notikumiem noteikti būs dalība Eirokausos un atkal UEFA Konferences līgā, kur RFS pērn iekļuva grupu turnīrā. Tā bija tikai otrā reize Latvijas futbola klubu vēsturē, kad šāda līmeņa sasniegums ir piedzīvots. Par to arī iznākusi sešu sēriju dokumentālā, kur var iepazīties ar šī ceļa aizkulisēm.

RFS savus pretiniekus vēl tikai uzzinās izlozē, bet zināms, ka pirmās kārtas mači notiks 13. un 20. jūlijā. Līdz tam mūs vēl sagaida daudz aizraujošu dueļi vietējā čempionātā!

welcome-offer