• Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
PSG un Chelsea futbolisti kvalificējas Čempionu līgas izslēgšanas turnīrā

Otrdien un trešdien tika aizvadītas kārtējās Čempionu līgas spēles, kurās neiztika bez pārsteigumiem. RB “Leipzig”, vārtiem bagātā spēlē, pārspēja Madrides “Real” futbolistus ar rezultātu 3:2, tādējādi sagādājot spāņu grandam pirmo zaudējumu šajā sezonā. Citā spēlē, Francijas čempione Parīzes “Saint-Germain” pretinieku tīklā “salādēja” septiņus vārtus un ar uzvaru panāca iekļūšanu UEFA Čempionu līgas “play-off” turnīrā. Arī premjerlīgā spēlējošā Londonas “Chelsea” pēc smagas uzvaras pār “Salzburg” ar 2:1 ir kvalificējusies tālākai cīņai par Čempionu līgas titulu.

Kajs Hāvercs gūst vienus no šīs nedēļas skaistākajiem vārtiem

Kaut arī Londonas klubs diktēja spēles tempu un lielāko mača daļu bumba atradās to kontrolē, tas neliedza “Salzburg” futbolistiem radīt vairākus bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem. Spēles rezultāts tika atklāts 23. minūtē, kad horvātu pussargs Mateo Kovačičs (28) bija precīzs no pretinieku soda laukuma. Sākoties otrajam puslaikam, mača 48. minūtē, izveidojot lielisku pretuzbrukumu, Žuniors Adamu (21) panāca 1:1. Uzvaras vārtus un vienus no skaistākajiem gūtajiem vārtiem šajā nedēļā, “Chelsea” rindās guva jaunais vācu talants Kajs Hāvercs. Apspēlējot divus pretinieku aizsargus, Hāvercs ar spēcīgu tālsitienu no distances  raidīja bumbu zem vārtu pārlikņa, panākot 2:1.

PSG zvaigžņotā trijotne uguņo Parīzē

Tā vien šķiet, ka ar katru spēli parīziešu uzbrukuma trio – Mbapē, Mesi un Neimars kļūst arvien labāki. Vārtiem bagātajā spēlē rezultāts tika atklāts jau mača 19. minūtē, kad pēc lieliskas Mbapē piespēles, bez problēmām bumbu vārtos sita argentīniešu superzvaigzne Mesi. Nepilnas desmit minūtes vēlāk, piespēļu meistars Mesi lieliskā vārtu gūšanas situācijā atrada Mbapē, kurš bez problēmām raidīja bumbu vārtu tīklā. Nepilnas trīs minūtes vēlāk, mača 35. minūtē, pēc piespēles Neimāram, pārsvars tika palielināts 3:0.

Izraēlas klubs “Maccabi” vienus vārtus gan atguva, kad pēc soda sitiena izpildes, sitot bumbu ar galvu, Abdulajs Seks panāca 1:3. Taču ar to pirmais puslaiks nebeidzās. Īsi pirms došanās uz ģērbtuvēm, pamatlaika pēdējā minūtē ar skaistu sitienu no soda laukuma robežas, precīzs sitiens padevās Mesī.

Otrais puslaiks nebija mazāk rezultatīvs, abām komandām kopā gūstot vēl četrus vārtus. Otros vārtus “Maccabi” komandā guva Abdulajs Seks, taču prieki bija īsi, jo jau pēc nepilnām desmit minūtēm, Mbapē guva savus otros vārtus mačā, panākot 5:2. Mesi lieliskās piespēles turpināja apdraudēt viesu komandas vārtus un mača pēdējais vārds piederēja Karlosam Soleram, kad spēles 84. minūtē viņš guva vārtus, palielinot pārsvaru ar 7:2.