• Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
“Petrow/Beitar” telpu futbola Virslīgu turpina bez zaudējumiem

Svētdien trešo uzvaru pēc kārtas guva “Petrow/Beitar” futbolisti, tādējādi kļūstot par līderiem šīs sezonas telpu futbola Virslīgā. Sīvā mačā tika svinēta uzvara pār “Jēkabpils Lūšiem/Ošukalnu” ar rezultātu 3:2. Uzvarētāju rindās ar gūtajiem vārtiem izcēlās Matīss Babris, Artūrs Strazdiņš un Romāns Rožkovskis. Taču jēkabpiliešu rindās abus gūtos vārtus panāca Ričards Raščevskis.

Jāteic, ka rezultāts nerādīja notikumus laukumā, jo “Petrow/Beitar” futbolisti ne tikai dominēja šo spēli, bet arī visu laiku atradās tās vadībā. Noslēdzoties pirmajam puslaikam, futbolisti devās uz ģērbtuvēm uzvarot spēli ar 2:0.

Otrajā puslaikā nebija vērojamas lielas izmaiņas un “Petrow/Beitar” klubs veidoja bīstamus uzbrukumus vienu pēc otra. Jēkabpils telpu futbolsti vairāk spēlēja aizsardzības futbolu un paļāvās uz ātriem pretuzbrukumiem, kas līdz otrā puslaika vidum nebija vainagojies ar panākumiem. Otrajam puslaikam nonākot vidusdaļā, Matīss Babris jau panāca rezultātu 3:0 “Petrow/Beitar” labā.

Tā vien šķita, ka mača liktenis jau ir izlemts un atliek vien noskaidrot cik vēl daudz vārtus spēs gūt mājnieku komanda, taču tā pavisam nebija. Pašā spēles izskaņā par intrigu parūpējās “Jēkabpils Lūši/Ošukalns” futbolists Ričards Raščevskis, gūstot vārtus spēles 34. minūtē un 39. minūtē, samazinot rezultātu starpību līdz vieniem vārtiem. Diemžēl vai par laimi “Petrow/Beitar” līdzjutējiem, atspēlēšanās pēdējās minūtēs neizdevās līdz galam un tika svinēta uzvara spēlē ar rezultātu 3:2.

Patlaban “Petrow/Beitar” telpu futbolisti ir iesākuši sezonu ļoti veiksmīgi, gūstot uzvaras visās trīs šīs sezonas spēlēs, tādējādi izcīnot 9 punktus un ieņemot pirmo vietu Virslīgas telpu turnīra tabulā. Turpretī viesu komandai sezonas sākums nav no tiem labākajiem – piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas, “Jēkabpils Lūši/Ošukalns” telpu futbola klubs atrodas pirmspēdējā vietā un nav spējis izcīnīt nevienu punktu līdz šim.