• Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Milānas “Inter” mājas spēlē pieveic grupas līderi “Barcelona”

Trešdienas vakarā tika aizvadītas kārtējās UEFA Čempionu līgas spēles. Centrālajā duelī tikās milānas “Inter” un “Barcelona” futbola vienības. Mājas spēlē “Inter” futbolisti sagādāja saviem faniem lielisku dāvanu – uzvara ar 1:0 pret spēcīgo “Barcelona” komandu. Pēc izcīnītās uzvaras un iegūtajiem trim punktiem, itāļu futbola klubs savā Čempionu līgas C grupā pakāpās uz augsto otro vietu.

Spānijas futbolisti visas spēles garumā izrādīja lielāku pārsvaru un kontrolēja bumbu, taču ar to bija par maz, lai gūtu vārtus. Mača vienīgos vārtus pirmajā puslaikā guva “Inter” tālsitienu meistars Čalhanolu (28). Tiesa, pirmā puslaika izskaņā komanda varēja tikt pie 11.metru soda sitiena izpildes, kad “Barcelona” spēlētājs Garsija nospēlēja ar roku. Pendele netika piešķirta, jo viens no milānas spēlētājiem epizodes brīdī atradās aizmugurē.

Otrajā puslaikā spiediens uz “Inter” komandas vārtiem pieauga un tā vien šķita, ka vārtu gūšana ir tikai laika jautājums. Neilgi pēc puslaika sākuma, spēles 67.minūtē, deviņpadsmit gadus jaunais spāņu talants Pedri raidīja bumbu itāļu komandas vārtos. Tiesa, pēc VAR video atkārtojuma noskatīšanās mača galvenais tiesnesis vārtus neieskaitīja, jo tika fiksēta spēle ar roku.

Runājot par sastāviem, “Inter” uz šo spēli rezervē bija atstājuši bosnijas futbola zvaigzni Edinu Džeko (36). Interesanti, ka komandas vārtus Čempionu līgā turpināja sargāt Andrē Onanams (26), kurš itālijas A sērijā vēl nav aizvadījis nevienu spēli un gaida savu debiju. Turpretī “Barcelona” komandā savā pamatsastāvā bija veikusi sešas izmaiņas pirms šīs mača.

Pirms Čempionu līgas spēles ar “Barcelona” fubolistiem, itāļu klubs A serijas čempionātā piedzīvoja divus smagus zaudējums pēc kārtas – ar 1:3 izbraukuma spēlē piekāpjoties “Udinese” komandai un mājas spēlē zaudējums pret “Roma” ar rezultātu 1:2. Milānas “Inter” itālijas čempionātā aizvada diezgan smagu sezonu, jo komanda ieņem tikai 9.vietu turnīra tabulā. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu – “Inter” futbolisti sezonu pabeidza augstajā otrajā vietā. Turpretī leģendārais klubs “Barcelona” patlaban ir līdere spānijas čempionātā.