• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Mančesteras “United” galvenais treneris vēlas padzīt Ronaldu no kluba

Mančesteras “United” galvenais treneris vēlas padzīt Ronaldu no kluba

Eriks ten Hags, kurš ir “United” galvenais treneris, pēc skaļās Krištianu Ronaldu (37) intervijas, kluba vadībai izteicis piedāvājumu atbrīvoties no portugāļu futbolista, vēsta ESPN rīcībā esoša informācija. 

Šajā nedēļā žurnālists Pīrs Morgans publicēja interviju ar vairākkārtējo “Zelta buci” jeb Ballon d’Or ieguvušo portugāļu spēlētāju Krištianu Ronaldu. Nenoliedzami, Ronaldu ir pēdējo gadu viens no talantīgākajiem futbolistiem un spēlētājs izcīnījis ne vien vairākus titulus ar dažādām komandām, bet arī lauzis vairākus futbola rekordus. Tiesa, kopš portugālis pievienojies Mančesteras “United” klubam, tā vien šķiet, ka futbolista karjera piedzīvojusi lejupslīdi. 

Dažkārt pat netiekot laukumā, Ronaldu, it īpaši šajā sezonā, ir palicis tādā kā futbola ēnā, kas vairākiem futbola ekspertiem liek domāt, ka zelta laiki šim futbolistam ir beigušies. Taču, kā šīs nedēļas intervijā ar Morganu pauda pats futbolists, liels “nopelns” sliktajai sezonai ir tieši “United” kluba vadība. 

Pēc šādiem skaļiem vārdiem, Eriks ten Hags esot ticies ar Mančesteras kluba priekšsēdētāju Džoelu Gleizeru, direktoru Džonu Murto, kā arī izpilddirektoru Ričardu Arnoldu. Kluba galvenais treneris uzskata, ka Ronaldu ar saviem izteicieniem ir ne tikai apkaunojis prestižo klubu, bet arī pārkāpis vairākus futbolista līgumā norādītus punktus, tāpēc ir uzsāktas konsultācijas ar juristiem, lai saprastu, kā labāk risināt šo radušos situāciju. Pats futbolists žurnālistam intervijā norādīja, ka neciena kluba galveno treneri, jo viņš necienot spēlētāju. 

Ronaldu pašlaik ir visatalgotākais futbolists anglijas Premjerlīgā. Futbolista alga ir 500 000 Lielbritānijas mārciņu nedēļā. Jā, jūs pareizi izlasījāt – pus miljons nedēļā! Mančesteras “United” ar portugāļu zvaigzni parakstījuši līgumu līdz šīs sezonas beigām, taču pēc skandalozās intervijas, zinātāji vēstī, ka klubs neesot priecīgs par viņu virzienā paustajiem skarbajiem vārdiem, un, ka pēc Katarā notiekoša Pasaules kausa, Ronaldu, iespējams, neatgriezīsies Mančesteras klubā. 

Par spīti sarežģītajai situācijai, Eriks ten Hags medijiem sacījis, ka Ronaldu patiesi var palīdzēt klubam nostiprināties Premjerlīgas augšgalā, taču treneris nav gatavs ziedot komandas vienotību tikai, lai apmierinātu Krištianu iegribas.