• Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Madrides “Real” svin uzvaru pār “Atletico” un saglabā līderpozīciju tabulā

Pie sestās uzvaras sešās spēlēs tikusi Spānijas čempionvienība Madrides “Real”, kas galvaspilsētas derbijā, emocijām bagātā spēlē pārspēja citu galvaspilsētas klubu “Atletico” ar rezultātu 2:1.

Svarīgi pieminēt, ka “Real” komanda aizvadīja kārtējo spēli bez sava uzbrukuma līdera un kapteiņa Karima Benzemā, kurš iepriekšējā sezonā guva 27.vārtus un bija rezultatīvākais spēlētājs Spānijas čempionātā. Par spīti tam, ka pirmajā puslaikā biežāk uzbruka “Atletico” spēlētāji, Madrides “Real” klubs pirmajā cēlienā guva divus vārtus ar ko pietika, lai dotos mājās ar iegūtiem 3 punktiem un nostiprinātu savas līderpozīcijas turnīra tabulā. Vārtus uzvarētāju komandā guva Federiko Valverde (24) un Rodrigo (21).

Pirmie vārti tika gūti jau spēles 18.minūtē, kad pēc Federiko Valverdes veiksmīgi iesākta uzbrukuma, pārceļot bumbu pāri pretinieku aizsargu galvām, bumbu vārtos ar pirmo pieskārienu raidīja brazīlietis Rodrigo. Turpinot, Madrides “Real” dubultoja savu pārsvaru spēles 36.minūtē, kad brazīļu talants Vinicius Junior (22) raidīja spēcīgu tālšāvienu pa “Atletiko” sargātajiem vārtiem un bumbai atlecot pret vārtu stabu, to jau tukšos vārtos trieca Federiko Valverde.

Jau pašā izskaņā, spēles 83.minūtē atbildes vārtus guva “Atletico” spēlētājs Mario Ermoso un komanda pārņēma spēles iniciatīvu. Taču ar to nepietika, lai izcīnītu vismaz neizšķirtu šajā spēlē. Sākoties kompensācijas laika pirmajai minūtei, jau pieminētais vārtu autors Ermoso nopelnīja otro dzelteno kartīti, kā rezultātā tika patriekts no spēles laukuma un viņa komandai atlikušo spēles laiku vajdzēja cīnīties esot mazākumā. Jāpiemin, ka abas dzeltenās kartītes spēlētājs nopelnīja vien pāris minūšu laikā – attiecīgi, spēles 89.minūtē un 91.minūtē.

Patlaban Karlo Ančelotī trenētā Madrides “Real” komanda jauno “LaLiga” Spānijas čempionāta sezonu ir iesākusi ar ideālu bilanci – gūtas sešas uzvaras sešās spēlēs. Tas ierindo komandu kopvērtējuma vadībā ar 18 gūtiem punktiem. Tai tuvākā sekotāja ir FC “Barcelona” komanda, kas atpaliek vien par diviem punktiem. “Atletico”, turpretī, sezonu nav iesākusi tik veiksmīgi un patreiz atrodas tabulas septītajā vietā.