• Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Liepājnieki virslīgas 31.kārtu noslēdz ar uzvaru pār Daugavpils futbolistiem

Svētdien, 9.oktobrī tika aizvadītas Latvijas futbola virslīgas 31.kārtas noslēdzošās spēles. Dodoties izbraukuma spēlē pret “Daugavpils” futbola klubu, “Liepāja” futbolisti ar rezultātu 3:2 (2:1) svinēja uzvaru un paliekot vien piecām spēļu kārtām līdz futbola virslīgas sezonas beigām, liepājnieki no pirmā trijnieka atpaliek vien 7.punktus.

Laukuma saimnieki “Daugavpils” spēles vadībā izvirzijās jau pirmajā minūtē, kad Valērijs Lizunovs izlauzās starp viesu komandas aizsargiem un raidīja bumbu Krišjāņa Zviedra sargātajos vārtos, atklājot rezultātu 1:0. Taču ilgi nebija jāgaida, lai viesu komanda spētu izlīdzināt rezultātu. Desmit minūtes pēc ielaistajiem vārtiem, “Liepāja” futbolists Gotjē Mankendā ar lielisku sitienu no asa leņķa raidīja bumbu Kurakina sargātajos vārtos un panāca izlīdzinājumu spēlē 1:1.

Vien 8.minūtes pēc gūtajiem izlīdzinājuma vārtiem, viesu komanda nonāca spēles vadībā, kad Žordi Soladio nonāca pirmais pie atlēkušās bumbas pretinieku vārtu priekšā un bez problēmām raidīja to “Daugavpils” sargātajos vārtos, panākot rezultātu 2:1.

Īpaši aktīvs šajā spēlē bija “Liepāja” spēlētājs Belakovičš. Otrajā puslaikā futbolists pēc bīstama sitiena raidīja bumbu pa pretinieku vārtu konstrukciju. Pāris minūtes vēlāk, Belakovičš apspēlējot “Daugavpils” spēlētājus un izveidojot bīstamu uzbrukumu, piespēlēja komandas biedram Mankendā, kurš raidīja bumbu pretinieku vārtos un 2.minūtes pirms spēles beigām panāca rezultātu 3:1.

Tiesa, mājnieki cīnījas līdz galam un centās panākt vismaz neizšķirtu šajā spēlē. Jau sākoties kompensācijas piešķirtajam laikam, pēc izdarītā spiediena uz “Liepāja” komandas vārtiem, “Daugavpils” futbolists Lizunovs, saņemot bumbu pretinieku komandas soda laukumā, bez problēmām to raidīja vārtu tīklā un panāca rezultātu 2:3.

2022.gada sezona

Šajā sezonā Latvijas futbola virslīgā sacenšas desmit spēcīgākie Latvijas futbola klubi. Par pagājušās sezonas čempionu vienību tika kronēts galvaspilsētas futbola klubs RFS, kuram tas bija pirmais čempionu tituls kluba pastāvēšanas vēsturē. Aiz viņiem, otrajā vietā ierindojās “Valmiera” futbolisti, kuri šosezon atrodas tabulas pirmajā vietā un visticamāk kļūs par šīs sezonas čempioniem. Valmieriešiem ir par 5.punktiem vairāk nekā tai tuvākai sekotājai – “Riga FC” futbola klubam. Savukārt, par 2021.gada virslīgas sezonas bronzas medaļnieci kļuva “Liepāja” futbolisti.