• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Labākie bāri Rīgā, lai skatītos PK Katārā

Labākie bāri Rīgā, lai skatītos PK Katārā

Pasaules Kausa futbolā finālturnīrs vairs nav aiz kalniem, tādēļ sāciet jau tagad plānot, kur to skatīsieties. Ja jūs vēlaties maksimāli izbaudīt futbola svētku atmosfēru esot tepat Rīgā, labākais risinājums ir apmeklēt kādu no Rīgas bāriem. Mēs apmeklējām labākos rīgas sporta bārus, lai noskaidrotu, kuri no tiem ir visgatavākie sagaidīt futbola līdzjutējus. 

Paddy Whelan’s Irish Pub

Lai gan šis bārs tiek uzskatīts par tradicionālu Īru pabu, tas darbojas arī kā sporta bārs, kurā tiek translēti visi svarīgākie F1 un futbola notikumi. Tādēļ, ja apmeklēsiet šo bāru ar savu draugu kompāniju futbola Pasaules Kausa finālturnīra laikā, jūs varat būt droši, ka ekrānos tiks rādīts futbola mačs. Runājot par ekrāniem, šī paba pirmajā stāva ir uzstādīti aptuveni ducis platekrāna televīzoru, kuri apmeklētājiem ērti redzami no visiem galdiņiem.

Papildus iespējai sekot līdzi sporta notikumiem pirmajā stāvā, sporta līdzjutēji var arī aplūkot fanu atribūtikas kolekciju otraja stāvā. Ēdināšana pabā ir lieliska, pateicoties tā autentiskajai Indiešu maltīšu ēdienkartei. Arī cenas nav pārāk dārgas, jo darba dienās ir īpašie pusdienu piedāvājumi par tikai aptuveni pieciem eiro. Ja jūs vēl neesat izdomājuši, kur kopā ar draugiem skatīties pasaules kausa izcīņu, noteikti apsveriet iespēju izbaudīt Paddy Whelan’s Irish Pub atmosfēru.

O’Learys sporta bārs

Lai gan Rīgā O’Learys bārs ir vēris durvis salīdzinoši nesen, tas ir pasaulē ļoti labi pazīstams zīmols ar 130 bāriem visā pasaulē. O’Learys bārs atrodas Akropolē un tā interjera dizains un ēdienkarte ir smēlušies iedvesmu no Amerikas. Bārā var pasūtīt burgerus, pikantos spārniņus un ribiņas, kā arī dažādas citas maltītes. Nav aizmirsts arī par veģitāriešiem, piedāvājot vairākas vegānu maltītes. O’Learys bārā ir iespējams izklaidēties arī spēlējot biljardu, boulingu, galda futbolu un dažādas citas spēles ar kurām jūs varēsiet īsināt laiku starp futbola mačiem. O’Learys ir lielākais sporta bārs Rīgā un tas piedāvā plašu klāstu dažādu izklaides iespēju, tādēļ droši varat ņemt līdzi arī tos savus draugus, kas tik futbolam līdzi neseko tik cieši.

Funny Fox

Ja jūsu kompānijai varētu iet pie sirds savienot līdzi jušanu jūsu pasaules kausa favorītei ar gardu maltīšu un relaksējošas atmosfēras baudīšanu, labakais risinājums varētu būt Vecrīgas Funny Fox. Šī bāra centrā atrodas gara lete, aiz kuras ir milzīga tāfele, kurā redzami visi bārā pasūtamie dzērieni, no gardas kafijas līdz eksotiskiem kokteiļiem. Lai iestiprinātos, ir iespējams pasūtīt vistu spārniņus, zivs fileju ar frī kartupeļiem, kā arī kādu no īpašajiem pusdienu piedāvājumiem. Papildus tam, visi ēdieni un dzērieni tiek piedāvāti par demokrātiskām cenām. Futbola spēles tiek translētas uz vairākiem platekrāna televīzoriem.

Dažādi bari Vecrīgā un visā pārējā pilsētā

Pasaules kausa izcīņas laikā par sporta bāriem kļūst vairākas iestādes, kas ikdienā nemēdz bieži rādīt sporta translācijas. Ja jums un jūsu draugu kompānijai ir kāds iecienīts bārs vai krogs, painteresējieties, vai tajā tiks pāraidītas Katārā gaidāmās finālturnīra spēles. Iespējams labākais risinājums ir pieturēties pie pārbaudītām vērtībām – pie ēdienkartes un apkalpošanas, pie kurām jūs jau esat pieraduši. Tikai ņemiet vērā, ka Mūsu aprakstītajos sporta bāros uz sporta pārraidēm tiek likts lielāks uzsvars, tādēļ iestādēs, kas ikdienā nekoncentrējas uz sportu nekoncentrējas, varētu būt mazāk ekrānu, kuros skatītite spēles.