• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Jaunā “Tonybet Virslīga” sezona tiks atklāta

Jaunā “Tonybet Virslīga” sezona tiks atklāta

Labas ziņas Latvijas futbola līdzjutējiem – sākot ar 8. marta nedēļas nogali, tiks atklāta jaunā “Tonybet Virslīgas” sezona. Pirmajā spēlē tiksies pērnā sezonas medaļnieki – bronzas ieguvēji FK “Auda” un čempioni RFS. Pakāpeniski turnīrā iesaistīsies arī pārējie klubi. Kāda izskatīsies gaidāmā sezona?

welcome-offer

Ierastais formāts

Arī šogad čempionātā startēs 10 komandas, aizvadot četru apļu turnīru (divas viesos, divas mājās). 

Pērn par čempioniem otro reizi kluba pastāvēšanas vēsturē tika kronēti RFS futbolisti, kuri titulu izrāva vien pēdējā spēļu kārtā (89 punkti). Kopumā abu Rīgas klubu dominance bija ievērojama – “Riga FC” (88) trešajā vietā esošo FK “Auda” (58) apsteidza par 30 punktiem.

Arī šogad turnīrā tiks izspēlētas četras vietas uz Eirokausiem. Čempioni iegūs tiesības startēt UEFA Čempionu līgas (ČL), bet 2.-4. vietas ieguvēji UEFA Konferences līgas kvalifikācijās.

Šosezon Latviju, sākot ar Čempionu līgu, pārstāvēs RFS, bet pārējie trīs klubi būs “Riga FC”, FK “Auda” un FC “Valmiera” Konferences līgā.

Pirmajā spēļu kārtā gaidāmi šādi mači:

Ar pilnu “Tonybet Virslīgas” sezonas kalendāru var iepazīties šeit.

Visus mačus būs iespējams vērot sportacentrs.com portāla tiešraidēs.

Jauns ģenerālsponsors

No šī gada čempionāts ieguvis arī jaunu ģenerālsponsoru un nosaukumu – “Tonybet Virslīga”. Sadarbība noslēgta uz tuvākajām trīs sezonām. Par to vairāk lasīt var rakstā:

Kad satiekas divi strauji augoši projekti – Tonybet kļūst par futbola Virslīgas ģenerālsponsoru

Tāpat ar jaunumiem un aktualitātēm var sekot līdzi tonybetvirsliga.lv mājas lapā!

welcome-offer