• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Kad satiekas divi strauji augoši projekti – Tonybet kļūst par futbola Virslīgas ģenerālsponsoru

Kad satiekas divi strauji augoši projekti – Tonybet kļūst par futbola Virslīgas ģenerālsponsoru

Ar prieku paziņojam, ka esam uzsākuši sadarbību ar Latvijas Futbola Virslīgu, kļūstot par tās ģenerālsponsoru! No 2024. gada sezonas tā iegūs arī jaunu nosaukumu – “Tonybet Virslīga”, kuras atbalstītājs ir “Tonybet Fan” uzņēmums! Vienošanās panākta līdz 2026. gadam.

welcome-offer

Par uzsākto sadarbību izteicies arī biedrības “Latvijas Futbola Virslīga” valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs: “Mums ir patiesi liels prieks, ka par Virslīgas ģenerālsponsoru kļūst kompānija “Tonybet Fan”. “Tonybet Fan” mūsu reģionā ir jauns un ambiciozs zīmols un ir liels prieks, ka viņi ir novērtējuši mūsu līdzšinējo darbu un uzskata, ka kopā ar “Latvijas Futbola Virslīgu” kā spēcīgu partneri varēs realizēt savas ambīcijas.”

“Tonybet Fan” savu darbību Latvijā uzsāka pavisam nesen – 2022. gadā, bet, attaisnojot strauji augoša nozares uzņēmuma reputāciju, uzsācis sadarbību ar Latvijā labi zināmiem sporta dzīves pārstāvjiem kā “LNK Boxing”, kā arī divkārtējiem Latvijas čempioniem un kausa ieguvējiem futbolā RFS. Sadarbība ar Virslīgu ir nākamais solis, jo tieši tā šobrīd tiek uzskatīta par visstraujāk augošo un vienlaikus vadošo profesionālo sporta klubu līgu Latvijā.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tonybet Fan (@tonybet_fan)

Arī Krivuņecs oficiālajā paziņojumā norāda, ka mērķi ir visaugstākie un Virslīga negrasās apstāties pie sasniegtā: “Mums ir augsti mērķi Virslīgas tālākā attīstībā un popularizēšanā, domājot gan par līgas un spēļu vēl kvalitatīvāku atspoguļošanu, gan par sociālo tīklu komunikāciju, kas nodrošina iespēju sasniegt auditoriju ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.”

Jaunā “Tonybet Virslīgas” sezona sāksies 8. martā, kad FK “Auda” savā laukumā uzņems pērnā gada čempionus RFS. Tomēr līdz lielajam futbolam līdzjutējiem palicis gaidīt vēl mazāk, jo Latvijas Futbola Federācija (LFF) ir atjaunojusi Superkausa izcīņu.

Tajā sacentīsies aizvadītā gada Latvijas kausa ieguvēji un Virslīgas čempioni, kas nozīmē, ka mūs sagaida Rīgas klubu derbijs jau pašā sezonas ievadā. Mačs norisināsies 2. martā “LNK Sporta Parks” stadionā starp RFS un “Riga FC”.

Seko līdzi “Tonybet Virslīgas” aktuālajiem notikumiem tonybetfan.com & tonybetvirsliga.lv mājas lapās un to sociālajos tīklos. Tiekamies lielajā futbolā!