• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Dramatiskā spēlē “Valmiera” spēlē neizšķirti ar RFS 

Dramatiskā spēlē “Valmiera” spēlē neizšķirti ar RFS 

Pēc rupjas RFS vārtsarga kļūdas, “Valmiera” klubs, atrodoties mazākumā, spēja izvirzīties spēles vadībā, taču savu pārsvaru līdz mača beigām tomēr nespēja nosargāt. Šim 34. kārtas mačam beidzoties ar neizšķirtu 1:1, intriga par Virslīgas likteni tikai saasinās. Savukārt, citā spēlē, “Liepāja” komandai svinot pārliecinošu uzvaru, futbolisti ir samazinājuši punktu starpību un pietuvojušies RFS vienībai, kura atrodas tabulas trešajā vietā. 

Nenosargājot pārsvaru un nonākot mazākumā, “Valmiera” futbola klubs svētdien, savā laukumā, spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Virslīgas tabulas trešo vietu RFS. Citā spēlē, uzņemot “Tukums 2000/Telms” futbolistus, liepājniekiem vārtiem bagātā spēlē izcīnīta svarīga uzvara ar 4:1 (2:0), kas ļāvis Virslīgas tabulā pietuvoties RFS klubam un samazināt punktu starpību līdz 3 punktiem. 

Citās spēlēs, neveiksmīgo sezonu aizvadījušais Jūrmalas “Spartaks” ar 2:0 uzveica “Metta” futbolistus, savukārt “Daugavpils” futbolisti cīnījās neizšķirti ar “Super Nova”, spēlei beidzoties 1:1. Tikmēr galvaspilsētas klubs “Riga” FC turpina uzvarēt un mīt uz papēžiem “Valmiera” futbolistiem. Pēc sestdien izcīnītās uzvaras ar 2:0 pār “Auda”, rīdzinieki no tabulas līderes atpaliek nu jau par vienu punktu. 

Līdz šīs sezonas Latvijas Virslīgas čempionāta beigām atlikušas vien divas kārtas. Patlaban, līdere “Valmiera” atrodas priekšā “Riga” FC klubam tikai par vienu punktu. Valmieriešiem pēdējās divas spēles jādodas izbraukumā – pirmspēdējo spēli aizvadot Salaspilī pret “Super Nova” un pēdējo spēli dodoties uz Liepāju un spēkojoties ar “Liepāja” futbolistiem. Savukārt, “Riga” FC futbola klubam atlikusi izbraukuma spēle Tukumā pret “Tukums 2000/Telms” un Virslīgas sezonas pēdējo spēli rīdzinieki aizvadīs savās mājās, uzņemot citu galvaspilsētas klubu RFS. 

Eirokausu liktenis un bronzas medaļas

Nozīmīga spēle tiks aizvadīta 6. novembrī, kad Rīgas klubs RFS Arkādija stadionā uzņems “Liepāja” futbolistus. Tā kā abas komandas turnīra tabulā šķir vien trīs punkti, šajā mačā tiks izšķirts ne tikai Virslīgas bronzas medaļu liktenis, bet arī tas – kura komanda nopelnīs ceļazīmi uz Eirokausiem.