• Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
“Atletico” mājas spēlē cīnās neizšķirti un netiek tālāk Čempionu līgā

Madrides “Atletico” vienība pēc trešdienas vakarā izcīnītā neizšķirta ar 2:2 (1:2) pret vācijas klubu Leverkūzenes “Bayern”, zaudējusi jebkādas cerības turpināt cīņu UEFA Čempionu līgas izslēgšanas spēlēs.

Jāteic, ka pirmo spēles daļu daudz aktīvāki laukuma vidusdaļā, kā arī pie pretinieku vārtiem, bija mājnieki “Atletico” futbolisti, taču nekādīgi nespēja bīstamos momentus pārvērst vārtu gūšanā. Tas, turpretī, padevās viesu komandai, kad franču futbola zvaigzne Antuāns Grīzmans (31) tika atbruņots savā soda laukumā, pēc kā sekoja Adama Hložeka (20) piespēle Musam Diabī (23), kurš 9. minūtē atklāja spēles rezultātu un izvirzija vadībā “Bayern” komandu ar 1:0.

Izlīdzinājuma vārti nebija jāgaida ilgi – puslaika vidusdaļā, 22. minūtē, Antuāns Grīzmans veica lielisku piespēli savam komandas biedram Jannikam Karrasko, kurš no soda laukuma līnijas nekļūdīgi trieca bumbu vārtos, panākot 1:1. Tiesa, šāds rezultāts noturējās vien septiņas minūtes. Kārtējo kļūdu savā laukuma pusē pieļāva “Atletico” futbolisti un to lieliski izmantoja viesu komanda, kad atņemot bumbu Korream, no 11 metru atzīmes bumbu vārtos trieca Kelams Odojs, panākot 2:1 “Bayern” labā.

Tā vien šķiet, ka visi futbola dievi šajā mačā bija noskaņoti pret “Atletico” futbolistiem. Pie rezultāta 2:2, jau kompensācijas laika pēdējā minūtē, Madridiešiem tika piešķirta pēdējā “dāvana”, lai uzvarētu šajā spēlē – 11 metru soda sitiens. Ja Janniks Karrasko (29) gūtu vārtus, Madrides futbolisti saglabātu izredzes iekļūšanai Čempionu līgas izslēgšanas spēlēs. Par nelaimi Madrides līdzjutējiem, Karrasko izpildīto soda sitienu atvairīja “Bayern” vārtsargs Lukāšs Hrādeckis (32), taču ar to šī epizode nebeidzās.

Atvairītā bumba atleca pie cita madridieša, Saula Njigessa (27), kurš trāpija to pa vārtu pārlikni. Pēc šiem spraigajiem vārtu gūšanas momentiem pie “Bayern” sargātajiem vārtiem, spēles galvenais arbitrs ar svilpes palīdzību ziņoja par mača begām.

Neizšķirts šajā spēlē pilnībā apmierināja “Porto” un “Club Brugge” komandas, kuras no B apakšgrupas kvalificējās tālākajām “play-off” spēlēm.