• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Angļi turpina uguņot un izcīna ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu, kur tai pretī stāsies Francija

Svētdienas mačā, Anglijas futbola izlasei uzveicot Senegālas futbolistus ar 3:0 (2:0), nopelnīta ceļazīme uz ceturtdaļfinālu, kur tai 10. decembrī, pulksten 21:00 pēc Latvijas laika, pretī stāsies iepriekšējā finālturnīra uzvarētāja – Francija.

Jāteic, ka šo astodaļfināla maču Anglijas izlase iesāka visnotaļ piesardzīgi un jāteic pat miegaini, turpretī Senegālas futbolisti pirmajā puslaikā tika pie diviem lieliskiem vārtu gūšanas momentiem, kurus tomēr nespēja realizēt. Piesardzīgais angļu futbols un pat nedaudz miegainais spēles temps mainījās pirmā puslaikā izskaņā, kad 38. minūtē, Džordans Hendersons bez problēmām realizēja piespriesto 11 metru soda sitienu, panākot 1:0.

Tā vien izskatījās, ka šie gūtie vārti pamodināja Anglijas futbolistus, jo tika veikti biežāki un bīstamāki reidi uz Senegālas sargātajiem vārtiem. Desmit minūtes pēc pirmajiem gūtajiem vārtiem, aizritot papildlaika pēdējai minūtei, Senegālas futbolisti pieļāva rupju kļūdu pretinieku soda laukumā, kura tika izmantota. Dodoties straujā pretuzbrukumā pēc pārtvertas piespēles, centra pussargs Belinghems laukuma kreisajā malā atdeva piespēli savam komandas biedram Filam Fodenam, kurš ar vienu pieskārienu bumbu tālāk padeva komandas kapteinim Harijam Keinam, kurš to ar spēcīgu sitienu trieca Senegāles izlases vārtos, panākot jau 2:0 šajā mačā.

Uz otro puslaiku angļi iznāca pārliecinoši kontrolējot bumbu, kā arī turpinot izdarīt spiedienu uz pretinieku vārtiem. Tas, savukārt, vainagojās ar panākumiem, kad spēles 57. minūtē, izveidojot kārtējo ātro pretuzbrukumu, saspēlējoties laukuma centrā, Fils Fodens ar lielisku piespēli bumbu nogādāja pussargam Bukajo Sakam, kurš ar vienu pieskārienu filigrāni to pārcēla pāri Senegāles vārtsargam Eduardam Mendī, panākot rezultātu 3:0.

Mediji jau ziņoja pirms šīs spēles, ka ģimenes apstākļu dēļ, šajā mačā Anglijas izlasei nespēja palīdzēt pamatsastāva spēlētājs Rahīms Stērlings. Kā izrādījās vēlāk, futbolista ģimenes māja tikusi apzagta, tāpēc spēlētājs steidzies atpakaļ uz Angliju, lai būtu kopā ar savu ģimeni. Interesnati, ka šī bija pirmā reize kopš Euro 2012 finālturnīra, kad Anglijas pamatsastāvā nebija Stērlings.