• Instagram
 • Facebook
 • X (Twitter)
 • Tiktok
“Tonybet Virslīga” pārsniegusi ekvatoru – cik karsti gāja jūnijā?

“Tonybet Virslīga” pārsniegusi ekvatoru – cik karsti gāja jūnijā?

“Tonybet Fan” portāls, kas ir “Tonybet Virslīgas” oficiālais atbalstītājs, piedāvā jūnija mēneša atskatu uz laukumos redzētā un ārpus tā notikušā. Ko faniem bija iespējams vērot šajā laikā? Uzmanības centrā otrais Rīgas derbijs šajā Virslīgas sezonā, kā arī “Valmiera FC” garās uzvaru sērijas pārtrūkšana tieši pret vienu no galvaspilsētas klubiem. Par visu pēc kārtas!

welcome-offer

RFS atraujas, “Valmiera FC” cenšas pietuvoties Rīgas duetam

Jūnijā, salīdzinot ar maiju, “Tonybet Virslīgā” bija tikai četras, nevis septiņas spēļu kārtas. Tas saistīts ar to, ka mēneša vidū bija nacionālās izlases sasaukums uz Baltijas kausu, kur Latvija ieguva trešo vietu (pusfinālā ar 0:2 zaudēts Lietuvai, bet pēc tam ar 1:0 uzveiktas Fēru salas). Tomēr aizraujošu maču netrūka!

Jūnijā neviena komanda nespēja izcīnīt maksimālos 12 punktus, vistuvāk tam esot RFS – trīs uzvaras un vienīgais neizšķirts Rīgas derbijā pret “Riga FC” 2:2. RFS noteikti nevarēja priecāties par šo iznākumu, jo mača gaitā bija izvirzījušies vadībā ar 2:0, turklāt pie 1:0 11 metru soda sitienu nerealizēja Lipuščeks. No otras puses – zaudējums netika piedzīvots, kas neļāva pretiniekiem pietuvoties turnīra kopvērtējumā.

“Riga FC” iekrāja identisku bilanci (3 U un 1 N), tāpēc situācija nemainījās. Iespēju neizmantoja “Valmiera FC”, kas, neskaitot trīs uzvaras, vēl viesos ar 1:4 piekāpās RFS. Zīmīgi, ka tas pārtrauca septiņu uzvaru sēriju. Kopumā gan valmierieši šogad pret abiem vadošajiem Rīgas klubiem spēlē labi – trīs mačos pret RFS, neskaitot minēto zaudējumu, sezonas sākumā sekoja divas uzvaras 1:0 un 2:0, savukārt pret “Riga FC” uzvara ar 2:1 un neizšķirts 1:1. Tas gan pagaidām nav ļāvis nopietni iesaistīties cīņā par zeltu, jo tiek piedzīvoti klupieni pret citām vienībām.

Aiz top 3 pārsteidzoši vēl pēc 20. spēļu kārtam turās BFC “Daugavpils”, lai gan jūnijs komandai nebija no veiksmīgākajiem – četri no iespējamiem 12 punktiem. Vēl sliktāk šajā mēnesī gāja abām lejasgala komandām FK “Liepāja” un FK “Jelgava” – divi zaudējumi un divi neizšķirti. Labā ziņa – neviens no “Tonybet Virslīgas” klubiem jūnijā nepalika bez punktiem!

Aktuālā situācija turnīra tabulā:

   Standings provided by Sofascore 

Savukārt ar aktuālo snaiperu sarakstu (kas regulāri atjaunojas) var iepazīties šeit.

Kalendārs – klāt arī Eirokausi

Jūlijs ir mēnesis, kad uz starptautiskās skatuves sevi atrādīt pošas arī Latvijas klubi, jo tiks dots starta signāls UEFA Čempionu līgas un Konferences līgas kvalifikācijas turnīriem. Latvija tiks pārstāvēta pēc hierarhijas pirmajā un trešajā pēc spēka turnīrā. Kādi būs mūsu klubi pretinieki, un kad tiks aizvadītas spēles?

Eirokausi

UEFA Čempionu līgā, kas ir pats prestižākais futbola klubu turnīrs Eiropas reģionā, šajā sezonā no Latvijas spēlēs RFS, kas sacensības sāks no 1. kvalifikācijas kārtas.

 • 1 kvalifikācijas kārtā RFS spēlēs pret “Larne FC” (Ziemeļīrija). Pāra uzvarētājs turpina cīņu UEFA Čempionu līgas 2. kvalifikācijas kārtā, zaudētājs automātiski nokļūst UEFA Konferences līgas 3. kvalifikācijas kārtā. Pirmā spēle sērijā risināsies 10. jūlijā Rīgā, atbildes spēle 17. jūlijā viesos.
 • 2 kvalifikācijas kārtā RFS un “Larne FC” (Ziemeļīrija) pāra uzvarētājs spēlēs pret “FC Bodo/Glimt” (Norvēģija). Pāra uzvarētājs turpina cīņu UEFA Čempionu līgas 3. kvalifikācijas kārtā, zaudētājs automātiski nokļūst UEFA Eiropas līgas 3. kvalifikācijas kārtā. Pirmā spēle sērijā risināsies 23.-24. jūlijā, atbildes spēle 30.-31. jūlijā.

UEFA Konferences līgā, kas ir Eirokausu hierarhijā trešā līmeņa turnīrs, šajā sezonā no Latvijas startēs “Riga FC”, FK “Liepāja” un FK “Auda”. “Riga FC” turnīru sāks no 2. kvalifikācijas kārtas, toties FK “Liepāja” un FK “Auda” spēlēt sāks no 1. kvalifikācijas kārtas.

 • 1 kvalifikācijas kārtā FK “Liepāja” spēlēs pret “Vikingur” (Fēru salas), kamēr FK “Auda” spēlēs pret “B36 Torshavn” (Fēru salas). Pāra uzvarētājs turpina cīņu UEFA Konferences līgas 2. kvalifikācijas kārtā, zaudētājs noslēdz Eirokausu sezonu. Pirmā spēle sērijā risināsies 11. jūlijā, atbildes spēle 18. jūlijā.
 • 2 kvalifikācijas kārtā Eirokausu turnīru sāks “Riga FC’, kas spēlēs pret “WKS Šlask Wroclaw” (Polija), FK “Liepāja” un “Vikingur” (Fēru salas) pāra uzvarētājs tiksies pret “GAA Gent” (Beļģija), bet FK “Auda” un “B36 Torshavn” (Fēru salas) pāra uzvarētājs tiksies pret “Cliftonville FC” (Ziemeļīrija). Otrās kvalifikācijas pāra uzvarētāji nokļūst UEFA Konferences līgas kvalifikācijas 3. kārtā, pāra zaudētāji noslēdz Eirokausu sezonu. Pirmā spēle sērijās risināsies 25. jūlijā, atbildes spēle 1. augustā.*

*Informācija iegūta no tonybetvirsliga.lv portāla.

Centrālās “Tonybet Virslīgas” spēles jūlijā

 • 21. kārta – “Valmiera FC” vs “Riga FC” (2.07.):  Rīgas grands šosezon tā arī nav spējis uzveikt valmieriešus, kuri lēnām tuvojas viņiem arī punktu ziņā. Kā būs šoreiz?
 • 22. kārta – “Grobiņas FC/LFS” vs “Tukums 2000/TELMS” (8.07.): Tabulā kaimiņi, kuriem pēc jūnija spēlēm ir vienāds punktu skaits. Kādam iespēja atrauties.
 • 23. kārta – BFC “Daugavpils” vs RFS (20.07.): Daugavpilieši spējuši atņemt punktus top komandām reti, vienai no reizēm esot sezonas ievadā pret RFS. Savu skatītāju priekšā jāņem atkal!
 • 24. kārta – FK “Jelgava” vs FK “Auda” (28.07.) – 9. un 5. vieta ar deviņu punktu atstarpi. Vieniem iespēja izkāpt no lejasgala, otrai pietuvināties augšai!

Seko līdzi “Tonybet Virslīgas” aktualitātēm gan tonybetfan.com, gan tonybetvirsliga.lv portālos, kā arī to sociālo tīklu profilos!

welcome-offer