• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
“Tonybet Virslīga” aprīlī – divi derbiji un daudzi klubi turpina pārsteigt

“Tonybet Virslīga” aprīlī – divi derbiji un daudzi klubi turpina pārsteigt

“Tonybet Fan” portāls, kas ir “Tonybet Virslīgas” oficiālais atbalstītājs, piedāvā aprīļa mēneša atskatu uz laukumos redzētā. Kas notika tā laikā? Piedzīvojām veselus divus derbijus un kopumā tika aizvadītas sešas spēļu kārtas – Latvijas futbola klubu sezona ātri sāk uzņemt apgriezienus! Un kā ir audzis sportiskais līmenis salīdzinājumā ar pagājušo sezonu?

10 klubi, 250+ spēlētāji un 180 aizraujošas spēles – tā ir “Tonybet Virslīgas” 2024. gada sezona!

welcome-offer


Aprīlis ar intrigējošiem mačiem un rezultātiem. Un kā tad bez derbijiem

Centrālais mačs noteikti bija Rīgas derbijs starp esošajiem Virslīgas čempioniem RFS un pērnā gada Latvijas kausa, tostarp pirms sezonas atjaunotā Superkausa ieguvējiem “Riga FC”. Tas notika mača izskaņā gandrīz septiņu tūkstošu skatītāju klātbūtnē ikoniskajā “Skonto” stadionā. Aizraujošā duelī, kā jau tas pēdējos gados pierasts, kad savā starpā tiekas šie klubi, uzvaru ar 2:1 svinēja RFS.

Tomēr jūs nepārklausījāties – “Tonybet Virslīgā” ir dzimis jauns, Dienvidkurzemes derbijs starp FK “Liepāja” un līgas jaunpienācējiem “Grobiņa”. Ar 3:2 pārāki bija otrie, bet laukumā demonstrēta cīņa un atbalsts tribīnēs bija tik pat iespaidīgs, kā “Skonto” stadionā redzētais (izņemot, protams, skatītāju skaitu – stadioni ir tik lieli, cik tie ir. 

Pie negaidītajiem rezultātiem aprīlī varētu pieskaitīt arī RFS neizšķirtu ar BFC “Daugavpils” (1:1), kā arī “Riga FC” klupienu viesos pret “Tukums 2000” (1:2).

Interesants fakts – no visiem 30 aizvadītajiem mačiem aprīļa mēnesī, tika piefiksēti tikai pieci neizšķirti, bet 10 gadījumos tie noslēdzās ar tikai vienu vārtu starpību, bet redzējām tikai sešas sagrāves jeb mačus, kur starpība ar 3 vai vairāk goliem. Kāpēc to svarīgi izcelt? Jo tas liecina par kopējā vidējā sportiskā līmeņa augšanu! Tā turpināt. Īpaši ņemot vērā faktu, ka pērn abi Rīgas klubi tuvākajiem sekotājiem bija priekšā ar 30+ punktiem…

Labu sniegumu turpināja rādīt tukumnieki, kuri gan mēneša izskaņā piedzīvoja divus zaudējumus. Līdzīgas uzslavas pelnījuši Daugavpils kluba pārstāvji.


Kalendārs maijā un centrālās spēles

Ja Jums, futbola līdzjutēji, šķita, ka aprīlis ar sešām kārtām būs piesātināts, tad saturieties. Maija mēnesī paredzēts aizvadīt veselas 7 (!) spēļu kārtas, tulkojot – 35 labus mačus kopskaitā. Centīsimies izcelt katras kārtas potenciāli centrālo notikumu:

  • 10. kārta – “Tukums 2000” vs FK “Liepāja” (2.05.): vai Tukums turpinās “rullēt” un Liepāja buksēt?
  • 11. kārta – FC “Valmiera” vs RFS (5.05.): vai valmierieši atkal noņems čempionu skalpu? Pirmajā abu duelī jau tas izdevās!
  • 12. kārta – “Riga FC” vs FC “Valmiera” (10.05.): Valmieras klubam divas ļoti smagas kārtas secībā. Bet arī šajā gadījumā uzvarēja viņi pirmajā aplī. Aizraujoši noteikti ies arī BFC “Daugavpils” un “Tukums 2000” duelī – abas pēc uzņemtā tempa šobrīd jau noteikti uzskata viens otru par “obligāti ņemamajiem” pretiniekiem. Redzēsim.
  • 13. kārta – “Tukums 2000” vs “Grobiņa” (16.05.): līdzīgs iemesls vērot kā pēdējam pieminētajam duelim.
  • 14. kārta – FK “Auda” vs FK “Liepāja” (19.05.): abām komandām jāsāk krāt punkti biežāk. Ja nē, tad… gadīties var visādi!
  • 15. kārta – FK “Metta/LU” vs “Grobiņa” (25.05.): vienmēr aizraujoši mači starp divām līdzīgām komandām.
  • 16 kārta – FC “Valmiera” vs “Jelgava” (28.05.) – neaizmirsīsim arī par jelgavniekiem!

Pilnu gan tuvākā mēneša, gan visas sezonas kalendāru ir iespējams aplūkot šeit. Savukārt ar aktuālo snaiperu sarakstu (kas regulāri atjaunojas) – šeit.

Seko līdzi “Tonybet Virslīgas” aktualitātēm gan tonybetfan.com, gan tonybetvirsliga.lv portālos, kā arī to sociālo tīklu profilos!

welcome-offer