• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Ostapenko uzsāks Sinsinati turnīru

Ostapenko uzsāks Sinsinati turnīru

Lietainajā Sinsinati, kur jau vairākas reizes nācies pārcelt mačus un vēl tikpat tie aizkavējušies, 15. augusta vakarā pēc Latvija laika plānots doties kortā Aļonai Ostapenko (WTA #20), kura tiksies ar bijušo pasaulas ranga līderī čehieti Karolīnu Pliškovu (#WTA #25). Tā kā Sinsinati ir “Masters” līmeņa turnīrs (nākamais līmenis aiz Grand Slam, kas izpaužās arī reitinga punktu un balvu fonda dāsnumā), tad arī uzmanība no fanu puses un dalībnieču sastāvs ir pulcēts ļoti spēcīgs.

Ostapenko gan šosezon var lepoties ar to, ka tieši “Masters” turnīros viņa spēlējusi labi. No pirmajiem pieciem šajā sezonā izpildītajiem piegājieniem, latviete allaž tikusi līdz trešajai kārtai, bet labākais rezultāts saniegts maijā Romā, kur iekļūts pusfinālā. Tiesa, iepriekšējā nedēļā šī veiksmju sērija pārtruka, piekāpjoties trīs setos Dženiferai Breidijai, kas rangā uz to brīdi atradās piektajā simtniekā… Te gan jāsaka, ka vēl ne tik sen Breidija bija pieskaitāma tenisa elitei, augstākai vietai esot 13. rangā 2021. gada sākumā. Savainojumi darījuši savu.

Līdz ar šo zaudējumu Monreālā Ostapenko ne tikai nedaudz pabojāja savu veiksmīgo statistisku “Masters” turnīros šogad, bet arī pārtrūka viņas iespaidīgā 13 uzvaru sērija pirmajā kārtā WTA līmeņa turnīros. Respektīvi – viņi tieši tik daudz turnīros pēc kārtas bija pārvarējusi pirmā mača barjeru.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LTA (@lta)

Šodien pretiniekos būs pieredzējusī čehiete Pliškova, ar kuru karjerā Aļonai ir nācies tikties ļoti daudz reižu – kopumā 10. Uzvaras gan vairāk tikušas šīs dienas sāncensei – sešas pret latvietes četrām. Taču šoreiz Ostapenko būs nelielas favorītes statusā. Jāteic, ka arī prognozēs par visa turnīra uzvarētāju Aļona ir top 20 vidū, kas tomēr vērtējams kā kompliments. Un pamatots. Tiesa, ja tiek pārvarēta pirmā kārta, otrajā jau pretī būs daudz sarežģītāka pretiniece – WTA ranga 4. rakete Ribarikina no Kazahstānas.

Provizoriskais spēles sākums paredzēts ap 18:00 pēc Latvijas laika, tomēr, visticamāk, līdzjutējiem jārēķinās ar to, ka tā sāksies vēlāk.

welcome-offer