• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
“Tonybet” uzsāk sadarbību ar pērn Eiropu iekarojušo RFS

“Tonybet” uzsāk sadarbību ar pērn Eiropu iekarojušo RFS

Lai arī šobrīd negribīgi aiz māju logiem un futbola stadionos mūs nevēlas pamest ziema, Latvijas Futbola Virslīgas 2023. gada sezona tuvojas straujiem soļiem. Tāpēc “Tonybet.lv” ar prieku var paziņot, ka esam uzsākuši sadarbību ar pagājušās sezonas UEFA Konferences līgas grupu turnīra dalībniekiem “Rīgas Futbola Skolu” (RFS)!

welcome-offer

“TonyBet” atbalsta sportu un ar to saistītus notikumus, tajā skaitā arī profesionālās komandas. RFS ir viens no redzamākajiem zīmoliem ne tikai Latvijas futbolā, bet sportā kopumā. Lai arī klubs dibināts vien salīdzinoši nesen – 2005. gadā – uz sporta skolas “Daugava” bāzes, bet Virslīgā spēlē tikai kopš 2016. gada, RFS var lepoties ar izcīnītām visa kaluma medaļām vietējā čempionātā, kā arī, protams, panākumu ar iekļūšanu UEFA Konferences līgā pērn.

Kopš debijas Virslīgā ar klubu kopā ir tā galvenais atbalstītājs “LNK Group”, ar kura atbalstu ir izdevies vien pāris sezonu laikā izveidot konkurētspējīgu vienību ne tikai vietējā, bet arī starptautiskā līmenī, visus darba augļus īpaši redzot aizvadītajā sezonā.

RFS panākumu saraksts ir garš – divkārtēji Virslīgas vicečempioni (2019,2020) un arī bronzas godalgu ieguvēji (2018, 2022)). Šajā sezonā organizācija lūkos savu medaļu klāstu papildināt ar otro čempionu titulu! Bet kā tad komandai veicās pērn?

Eirokausu sezona – cīņa par sapni

Runājot par pagājušo RFS gadu, tad atkārtots Latvijas klubu labākais sasniegums, kādā no UEFA rīkotajiem tiekot grupu turnīru fāzē. Ceļš gan uz to tika uzsākts UEFA Čempionu līgas (pirmajā pēc hierarhijas Eiropas klubu turnīrā) kvalifikācijā, cīnoties ar Somijas čempioniem HJK. Tur divu spēļu summā īstenā futbolā drāmā 11 metru pēcspēles sitienu sērijā ar 4:5 (0:1, 2:1) nācās atzīt pretinieku pārākumu.

Futbolisti gan gāja pēc nākamā mērķa – Konferences līgas grupu turnīra. Tur nākamajā kārtā tika pārspēta Maltas vienība “Hibernians” (1:1 mājās un 3:1 viesos), bet izšķirošā kārta atgādināja īstenu pelnrušķītes stāstu. Abos mačos.

Vispirms “Skonto” stadionā pret Ziemeļīrijas “Linfield” RFS spēles 71. minūtē atradās iedzinējos ar 0:2. Taču komandai padevās brīnumaina atspēlēšanās, gūstot vārtus 88. un 90 + 5. minūtē, saglabājot labas cerības pirms izbraukuma mača. Tajā, savukārt, 90. minūtes noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet atkal – tas nebūtu RFS, kas neuzrīkotu futbola šedevru!

Papildlaika 104. minūtē “Linfield” panāca savu, izvirzoties vadībā. RFS metās atspēlēties, līdz pēdējā minūtē nonāca neapskaužamā situācijā – iekrita pretuzbrukumā 3 pret 1 pret rīdzinieku vārtsargu un…  ziemeļīri savu iespēju nerealizēja, kamēr RFS savā pēdējā uzbrukumā piespieda pretiniekus pēc centrējuma no flanga kļūdīties un raidīt bumbu savos vārtos! Pēcspēles sitienu sērijā iniciatīva jau piederēja Rīgas klubam un vēsture pārrakstīta!

Šī spēle, škiet, visspilgtāk arī varētu raksturot RFS aizvadīto sezonu. Tai par godu arī kinoteātros ir iespējas aplūkot dokumentālo filmu “Cīņa par sapni: RFS 2022.”

Grupu turnīrā komanda nonāca spēcīgā konkurencē – ar leģendāro Itālijas A Sērijas klubu “Fiorentina”, Turcijas “Basaksehir” un Skotijas “Hearts”. Šādā kompānijā spēja izcīnīt divus neizšķirtus un vēl vairākos mačos cīnoties par uzvaru līdz pēdējai svilpei. Latvija tika godam pārstāvēta uz Eiropas klubu skatuves.

Tikmēr Latvijas platuma grādos RFS, ilgu laiku cīnoties par reālām iespējām aizstāvēt izcīnīto titulu, finiša spurtā mazliet atpalika no līderiem, un finišēja bronzas pjedestāla vietā.

Gaidāmā sezona – mērķi ne zemāki!

Tieši ar RFS pret “Valmiera FC” dueli tiks ieskandināta jaunā futbola Virslīgas sezona. Jāatzīmē, ka valmierieši godam pērn pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē kļuva par Latvijas čempioniem, tāpēc šis duelis solās būt īpaši aizraujošs!

Pirms sezonas sagatavošanās posmā RFS aizvadīja astoņus mačus, no kuriem sešos izcīnītas uzvaras un divas reizes spēlēts neizšķirti. Vai šo nezaudēto spēļu sēriju izdosies pārnest arī uz sezonas oficiālo spēļu sākumu?

Arī šajā Virslīgas sezonā startēs 10 klubi, bet RFS Eirokausos startēs UEFA Konferences līgas kvalifikācijā. Kluba mērķi ir augstākie – atgūt Latvijas čempionu titulu un atkārtot pērn iespēto starptautiskajā arēnā.

Ekspertu ieskatā RFS ir vieni no Latvijas čempionāta galvenajiem favorītiem, savukārt Eirokausos vēl priekšā gaidāma izloze. Sezona solās būt tikpat aizraujoša kā aizvadītā! Tāpēc “Tonybetfan.com” mājas lapā regulāri iepazīstināsim ar kluba galvenajām aktualitātēm un panākumiem topošajā sezonā. Lai izdodas!