• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
RFS lūkos turpināt uzvaru sēriju Rīgas derbijā – mūsu prognoze

RFS lūkos turpināt uzvaru sēriju Rīgas derbijā – mūsu prognoze

Pārliecinoši pārspējuši Daugavpili, RFS dosies uz LNK Sporta Parku pēc trešās uzvaras Virslīgā pēc kārtas. Lai gan FK Metta ir turnīra tabulas lejas gala komanda, tā pēdējos mačos ir spēlējusi visai rezultatīvi, kas sola līdzjutējiem aizraujošu futbolu. Šajā rakstā mēs iepazīsimies tuvāk ar abu komandu pēdējā laika sekmēm, lai labāk saprastu, kāda spēle mūs gaida sestdien.

Kādā formā ir FK Metta?

FK Metta aizvada gaužām neveiksmīgu sezonu, jo 29 spēlēs ir gūtas tikai 5 uzvaras. Arī pēdējo piecu aizvadītu spēļu statistika nav diezko daudzsološa, jo pārspēta ir tikai līgas vājākā komanda SK Super Nova. Metta faniem tomēr ir arī pamats cerībām, jo situācija turnīra tabulā pilnība neatspoguļo sniegumu uz laukuma. Daugavas stadiona mājinieki spēlē salīdzinoši rezultatīvu futbolu, pēdējās vienpadsmit spēlēs tikai reizi nespējot pārspēt pretinieku vārtsargu. 

Lai gan komanda uzvar reti, lielākā daļa zaudējumu ir ar vienu vārtu starpību, ieskaitot zaudējumu ar 3:2 RFS tiešajiem konkurentiem Riga FC. Nav šaubu, ka RFS ir gaidāmā mača favorīti, bet, visdrīzākais, FK Metta spēs sagādāt zināmas raizes. Ir prognozējams, ka vislielākās galvas sāpes RFS sagādās viens no labākajiem Virslīgas vārtu guvējiem Bruno Melnis, kurš šosezon bumbu pretinieku vārtos ir raidījis jau desmit reižu.

Kādu spēli var sagaidīt no RFS?

Ir skaidrs, ka RFS šobrīd vairāk domā par gaidāmo Konferences līgas spēli pret “Başakşehir” un īpaši nepārdzīvo par salīdzinoši vieglo posmu Virslīgā, kuras kalendārā tiem ir atzīmēti mači pret vairākām no līgas lejas gala komandām pēc kārtas. Tā kā RFS gatavojas vienam no sarežģītākajiem mačiem savas pastāvēšanas laikā, nav pamata uzskatīt, ka komanda nebūs savā optimālākajā fiziskajā kondīcijā.

Neskatoties uz to, RFS nevar atļauties šai spēlei pieiet pārāk vieglprātīgi, jo situācija Virslīgas tabulā ir ļoti saspringta. Kluba tuvākie konkurenti Riga FC nākamo maču aizvadīs pret līgas vājāko komandu SK Super Nova, tādēļ RFS nevar atļauties atdot punktus. Tas FK Metta šosezon jau vienreiz ir izdevies, 7. aprīlī nospēlējot pret RFS neizšķirti 1:1. Abas pārājās komandu savstarpējās spēles noslēdzās ar pārliecinošām RFS uzvarām ar rezulātu 3:1.

Noslēgumā

Skatoties uz atšķirīgajiem spēku samēriem un līdzšinējo sezonas attīstību, gaidāmais mačs ir RFS iesildīšanās pirms spēles pret “Başakşehir”. Neskatoties uz to, FK Metta jau ir pierādījusi, ka var būt RFS neērts pretinieks, kas spēj atņemt punktus. Jebkurā gadījumā, abas komandas spēlē rezultatīvu futbolu un uz laukuma tiksies 3 no līgas top 10 labākajiem vārtu guvējiem, tādēļ spēle solās būt interesanta.