• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
RFS cīņā pret Stambulas “Bašakšehir” – ko varam sagaidīt

RFS cīņā pret Stambulas “Bašakšehir” – ko varam sagaidīt

Jau šo ceturtdien, 6.oktobrī, futbola klubs “RFS” savā mājās laukumā aizvadīs UEFA Eiropas Konferences līgas spēli pret Stambulas “Bašakšehir” vienību.

Jau šo ceturtdien, 6.oktobrī, futbola klubs “RFS” savā mājās laukumā aizvadīs UEFA Eiropas Konferences līgas spēli pret Stambulas “Bašakšehir” vienību. Uz doto brīdi Rīgas klubs ieņem trešo vietu A grupā, aizvadītajās divās spēlēs izcīnot vienu neižškirtu un vienu zaudējumu. Turpretī turku klubs ierindojas A grupas pirmajā vietā, izcīnot uzvaras abās aizvadītajās spēlēs. 

Lai saglabātu izredzes par izkļūšanu no grupas un turpinātu cīņu UEFA Konferences līgā, rīdziniekiem ceturtdien jāizcīna vismaz viens punkts. Tas, savukārt, nebūs viegli izdarāms, jo “Bašakšehir” komanda šosezon rāda lielisku un stabilu sniegumu visos turnīros, kuros piedalās. Turcijas futbola Superlīgā klubs ieņem pirmo vietu, kaut arī vēl trīs komandas ir ieguvušas tikpat punktus. Tiesa, Stambulas “Bašakšehir” futbolisti ir aizvadījuši par vienu spēli mazāk nekā tam tuvākie sekotāji. Septiņās spēlēs izcīnītas piecas uzvaras un divi neizšķirti, sezonu iesākot bez zaudējumiem. 

Spēlētājs, kam pievērst uzmanību

Kaut arī “Bašakšehir” vienību pārstāv Vācijas futbola leģenda Mesuts Ozils (33), kurš savā karjeras laikā paspējis spēlēt tādos prestižos klubos kā Madrides “Real” un Londonas “Arsenal”, šī futbolistam nav tā veiksmīgākā sezona. Visbiežāk spēlētājs pat netiek iekļauts starta sastāvā un tikai retu reizi dodas laukumā uz maiņu. Tāpēc šis spēlētājs nebūtu no tiem, par kuru RFS komandai vajadzētu visvairāk uztraukties, lai arī cik dīvaini tas nešķistu.

Turpretī bukmeikeri un futbola eksperti iesaka pievērst uzmanību turcijas spēlētājam, francijā dzimušajam Sedaram Gurleram (31). Pirmajā UEFA Konferences līgas spēlē spēlētājs aizvadīja visnotaļ vērā ņemamu sniegumu pret skotu klubu “Heart of Midlothian”. Kaut arī Gurlers šajā spēlē nespēja raidīt bumbu vārtos, viņa aktīvā darbība laukumā rezultējās komandas kopējā sniegumā un uzvarā ar 4:0. Savukārt, aizvadot otro spēli pret Itālijas futbola klubu “Fiorentina”, Sedars Gurlers kļuva par mača galveno varoni, gūstot divus vārtus un palīdzot komandai izcīnīt svarīgu uzvaru ar rezultātu 3:0.

Vērts minēt, ka spēlētājs lieliski darbojas kā labās, tā arī kreisās malas pussarga pozīcijās kā atbalsta uzbrucējs. Daudzpusīgais pussargs spēj ne tikai izveidot bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem, bet arī veic biežus reidus un tālās piespēles pretinieku vārtusarga laukumā. Arī šī spēle nebūs izņēmums un Gurlers noteikti mēģinās turpināt gūt vārtus un pierādīt sevi Eiropas Konferences līgā. 

Banner

Ko sagaidīt no RFS

Serbu uzbrucējs Andrejs Iličs (22) šobrīd Latvijas futbola Virslīgā ir otrs rezultatīvākais spēlētājs, 26.spēlēs gūstot 15 vārtus. Kā arī UEFA Konferences līgā jau paspējis atzīmēties ar vārtu guvumu. Spēlē pret “Fiorentina” serbs nodemonstrēja, ka spēj sagādāt raizes pretinieku aizsargiem un cīnīties par gaisa bumbām otrajā stāvā. “RFS” klubs visticamāk centīsies izmantot šī jaunā uzbrucēja potenciālu un koncentrēs savus uzbrukumu caur viņu.