• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Futbola superzvaigzne Zlatans Ibrahimovičs uzsāk aktiera karjeru

Futbola superzvaigzne Zlatans Ibrahimovičs uzsāk aktiera karjeru

Nav šaubu, ka zviedru futbolists, Zlatans Ibrahimovičs, ir šī gadsimta viens no labākajiem spēlētājiem pasaulē. Savas karjeras virsotnē un labākajos spēlētāja gados, Ibrahimovičs paspējis spēlēt tādos leģendāros futbola klubos kā Juventus, Milānas Inter, FC Barcelona, Paris SG un Manchester United. Kopā ar šiem klubiem viņš izcīnijis nevienu vien titulu un nopelnījis vairākas individuālas futbolista balvas. 

Zviedru superzvaigzne oktobrī atzīmēs savu 41.dzimšanas dienu. Jāteic, ka futbolista karjerā tas ir ievērojams vecums, lai turpinātu spēlēt profesionāli un tiktu līdzi jaunajiem spēlētājiem. Taču nekas neliecina par to, ka Ibrahimovičs kļūtu lēnāks uz laukuma vai nespētu savaldīt bumbu. Prasmes un fiziskā sagatavotība zviedru ikonai nekad nav bijusi problēma. Tiesa, pirms neilga laika futbolistam tika veikta operācija, kas ilgāku laiku noturēja spēlētāju uz rezervistu soliņa. Par spīti visam, spēlētājs negrasās futbolam pagriezt muguru un beigt savu karjeru, kaut arī jau tagad domā par to, kā aizpildīt savu laiku noliekot futbola bučus malā. 

Zlatans Ibrahimovičs kā filmu aktieris? Skan intriģējoši, vai ne? Savos sociālo tīklu profilos zviedru superzvaigzne dalījies ar leģendārās franču komēdijas treileri – Asterikss un Obelikss jaunāko veikumu. Filmas pirmizrāde gaidāma 2023.gada februārī. Un kā var noprast pēc filmas treilera, filmā piedalījies un filmējies pats Zlatans. Viņš atveido romiešu karavīru vārdā Antivīruss. Izmantojot savu garo, atlētisko augumu un kāju veiklību, filmā redzami kadri kā Ibrahimovičs uzsper pa karavīra ķiveri, kura tam viegli iekrīt rokās, lai ar to beigās neitralizētu pretinieku karavīru. 

Citā filmas kadrā, Zlatans redzams stāvam uz pjedestāla, uzrunājot milzu armiju kas stāv aiz viņa. Ties nav skaidrs, vai futoblists ir domāts kā šīs armijais ģenerālis vai vienkārši kā spēcīgākais, niknākais karavīrs. Taču zinot Ibrahimoviča personību un attieksmi futbola laukumā, tas nebūtu nekāds pārsteigums, ja viņš filmā attēlotu armijas līderi vai ģenerāli, kurš ved savu karaspēku pretī uzvarai.