• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
“Tonybet Fan” turpmāk atbalstīs arī vīriešu un sieviešu nacionālās futbola izlases

“Tonybet Fan” turpmāk atbalstīs arī vīriešu un sieviešu nacionālās futbola izlases

“Tonybet” 2024. gada futbola sezonu uzsākuši ar vairākām labām ziņām. Pirmkārt, noslēgts vairāku gadu līgums, kļūstot par ģenerālsponsoru Latvijas futbola Virslīgai. No 2024. gada sezonas tā iegūs arī jaunu nosaukumu – “Tonybet Virslīga”, kuras atbalstītājs ir “Tonybet Fan” uzņēmums. Vienošanās panākta līdz 2026. gadam.

welcome-offer

Tiek turpināta veiksmīgā sadarbība ar RFS klubu, kā arī panākta vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju” (LFF) par vīriešu un sieviešu nacionālo izlašu atbalstīšanu. Līgums noslēgts uz trīs gadiem.

Par jauno sadarbību atzinīgus vārdus veltījis LFF prezidents Vadims Ļašenko:


“Mums šī ir svarīga diena, jo Latvijas futbolam pievienojas jauns atbalstītājs. Latvijas izlase ir uzsākusi jaunu ceļu jaunā galvenā trenera vadībā, līdzās tam ir parādījies arī jauns ģenerālsponsors. Būt blakus futbolam ir liela privilēģija ne tikai mums katram individuāli, bet arī uzņēmumiem.”


Svinīgajā preses konferencē piedalījās arī vīriešu izlases spēlētājs Jānis Ikaunieks un sieviešu izlases pārstāve Amēlija Lipšāne.

"Tonybet Fan" kļuvis par Latvijas nacionālo vīriešu un sieviešu futbola izlašu ģenerālsponsoru

“Tonybet Fan” kļuvis par Latvijas nacionālo vīriešu un sieviešu futbola izlašu ģenerālsponsoru.

Klāt svinīgajā brīdī bija arī “Tonybet Latvija” vadītājs Valters Rozmanis, kurš atklāja, ka savstarpējā sapratne radusies ātri: 


“Jau pašā sākumā sapratām, ka vēlamies sadarboties ar futbolu pēc iespējas plašākā mērogā. Pēc sarunām ar LFF mums ātri kļuva skaidrs, ka mums ir jāstrādā arī ar Latvijas nacionālo sieviešu izlasi, attīstoties un sadarbojoties abos virzienos. Centīsimies līdzjutējiem piedāvāt pēc iespējas interesantākus stāstus par futbolu.”


Vīriešu izlase nesen kā tikusi pie jauna galvenā trenera itāļu speciālista Paolo Nikolato personā, kurš iepriekš septiņus gadus strādājis ar dažāda vecuma Itālijas jauniešu izlasēm. Augstāko punktu sasniedzot 2019. gada FIFA U20 Pasaules kausā – 4. vieta, un gadu iepriekš ar U18 Eiropas čempionātā, kur iegūta sudraba medaļa.

Nikolato vienā no pirmajām intervijām pēc apstiprināšanas amatā atzinīgi izteicies par Latvijas spēlētājiem.

Jaunākajā preses konferencē Nikolato iepazīstināja ar apgūto mazliet vairāk kā mēneša laikā.


“Šajos mēnešos esmu centies padziļināti izpētīt visus spēlētājus. Šis sasaukums ir īpašs, jo virslīga sākās tikai pēc tā. Manā ieskatā šie ir tie spēlētāji, kuri šobrīd ir pelnījuši būt izlasē. Izlase ir salīdzināma ar viesnīcas apaļajām slīdošajām durvīm – tiem, kuri ir iekšā, ir jābūt cienīgiem tur atrasties, bet tiem, kuri ir ārā, jācenšas iekļūt iekšā. Tāpēc izlases vide nav statiska, jo spēlētāji allaž var mainīties,citēts treneris LFF mājas lapā, kur pieejams arī plašāks viņa komentārs par gaidāmo sasaukumu.


Pirmā atrādīšanās reālā darbībā būs draudzības spēles Kiprā, Larnakas pilsētā. Vispirms 21.03. ar mājiniekiem un 26.03. turpat pret Lihtenšteinu. Tikmēr līdz UEFA Nācijas līgas sākumam jāgaida – tā sāksies vien septembrī.

Zināms arī kandidātu saraksts gaidāmajiem mačiem. Ar to var iepazīties šeit.

Savukārt dāmas marta sākumā uzzināja savas nākamās pretinieces. Tuvākās spēles paredzētas aprīlī, kad Eiropas čempionāta kvalifikācijas C līgā jātiekas ar Ziemeļmaķedoniju (5.04.) un jāviesojas Moldovā (9.04.). Vēl grupā ir Slovēnijas izlase. Sastāvs, kuram jāgatavojas šīm spēlēm, vēl nav nosaukts.

welcome-offer