• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
“TonyBet” uzsāk sadarbību populāru 3D mākslinieku projektā “Cyber Riga”

“TonyBet” uzsāk sadarbību populāru 3D mākslinieku projektā “Cyber Riga”

Ar prieku paziņojam, ka “TonyBet” ir uzsācis sadarbību ar neatkarīgo 3D un VFX mākslinieku Kirilu Statujevu. “TonyBet” TikTok profilā būs pieejami fūturiska tipa video sērija “Cyber Riga”, kas ir Statujeva personīgais skatījums un iztēle par nākotnes Rīgu.

“Šī video projekta ietvaros nolēmu, ka vēlos apvienot mūsu laika ikdienas Rīgas pilsētas dzīvi un teleportēt skatītājus uz 2602. gadu. Tā dzima projekts “Cyber Riga”, kuram paredzēta vairāku video sērija. Tajā būs redzamas Rīgas ielas apvienojumā ar nākotnes potenciālo vizualizāciju. Būs vēl daudz un dažādi interesanti video,” apsola Statujevs.

“Cyber Riga” projekta ietvaros mākslinieks ļauj vaļu savām fantāzijām un video veidošanas un montāžas prasmēm, attēlojot Rīgas ielas 3D un VFX formātā. Kirila veidotais saturs dažādos sociālajos tīmekļos, it īpaši TikTok, ir viens no pieprasītākajiem skatījumu ziņā Latvijā!

Šobrīd Statujevs sadarbībā ar “TonyBet” jau ir radījis trīs unikālus šāda veida video, bet viens no tiem jau ir paspējis kļūt par interneta hītu, pirmajā dienā savācot 1,4 miljonu skatītjumu, bet šobrīd tas sniedzas pāri pieciem miljoniem!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by INDIE VFX (@indie_vfx)

Par savu nodarbošanos Kirils stāsta: “Savu ceļu šajā nozarē sāku ļoti agri – no sešu gadu vecuma, kad apmeklēju dažādas nodarbības mākslas akadēmijā bērniem. Ar laiku man tas viss kļuva aizvien tuvāks, tāpēc nolēmu, ka universitātē studēšu dizainu un video montāžas mākslu. Paralēli tam četrus gadus nodarbojos ar UX & UI dizainu. Šobrīdz nozarē darbojos jau 11 gadus, no kuriem piecus starptautiska līmeņa video producēšanā. Man ir patiess prieks uzsākt sadarbību ar tik pasaulē atpazīstamu zīmolu kā “TonyBet”. Noteikti jau pavisam drīz skatītāji varēs nākamos mūsu kopdarba augļus!”

indie vfx

Kirils Statujevs. @indie_vfx

Neatklājot visu, varam droši apgalvot – nākotnē sadarbībā ar Kirilu noteikti ir sagaidāmi video projekti, kuros dominēs arī sporta tematika! Seko Kiriliam un mums TikTok platformā un nenokavē jaunus un acīm tīkamus video.

@tonybet_fan Sveiciens no nākotnes!👋🏻 Priecājamies paziņot par īpašu sadarbību ar @INDIE_VFX un atbalstu jaunam projektam “Cyber Riga”. 👀Kopīgi veidosim skatu uz “Nākotnes Latviju”. Vai tāda tā izskatīsies?🤔 – To rādīs laiks, bet ļaujiet vaļu fantāzijai un izbaudiet šo futūristisko skatu kopā ar @tonybet_fan! 🌍 #cyberriga #futurelatvia #tonybetfan #tonybet #fup #fyp #motionriga #3d ♬ original sound – TonyBet Latvia