• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Razma piedalīsies prestižajā “Cazoo UK Open” turnīrā

Razma piedalīsies prestižajā “Cazoo UK Open” turnīrā

“Tonybet” ar prieku paziņo, ka pienācis viens no ievērojamākajiem sporta notikumiem marta mēnesī. Uz lielās skatuves savas šautriņu mešanas prasmes atrādīs mūsu atbalstītais un labākais šī sporta veida speciālists, PDC (Profesional Darts Corporation) ranga 34. numurs Madars Razma.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tonybet Fan (@tonybet_fan)

No 3. līdz 5. martam Lielbritānijā, Minhedā Batlinas kompleksā norisināsies “Cazzoo UK Open darts” sacensības. Turnīra vēriens ir iespaidīgs! Par pieaugošo interesi par šo sporta veidu liecina ne tikai aizvien pieaugošā aktivitāte no lietotājiem sociālajos tīklos, bet tiešā veidā to var izmērīt spēlētāju balvu fondu apmēros un sponsoru līgumu apjomos.

Šogad balvu fonds spēlētajiem salīdzinājumā no pērnā gada ir palielināts no 450 tūkstošiem (aptuveni 526,6 eiro) uz 600 tūkstošiem mārciņu (676 tūkstošiem eiro)! Uzvarētājam tiks 110 tūkstoši, bet finālistam 50 tūkstoši mārciņu.

Latvijas pārstāvis Madars Razma sacensības uzsāks no trešās kārtas. Potenciāli viņam pretī var nākt trīs pretinieki – Džordžs Kilingtons (PDC #87) vai kāds no spēlētājiem, kuri nāk no development tour.

Formāts ir vienkāršs – sacensībās, pakāpeniski iesaistoties dažādās kārtās, piedalīsies 158 spēlētāji, no kuriem 62 iekļūs pirmajā kārtā, bet mača uzvarētāji pievienosies 32 citiem spēlētājiem, kuri turnīru sāk no otrās un trešās kārtas. Ceturtajā kārtā paliek pēdējie 64 spēlētāji, kuri tad arī pēc izslēgšanas metodes noskaidro čempionu!

welcome-offer

Izspēles formāts

  • Neviens spēlētājs nav izsētā statusā – sākot ar trešo kārtu katrā no tām tiks veikta izloze
  • No 1. – 3. raundam visas partijas tiek izspēlētas līdz 11 legiem
  • No 4. – 6. raundam un ¼ finālam visas partijas tiek spēlētas līdz 19 legiem
  • Pusfināli un fināls tiek spēlēts līdz 21 legam

“Tonybet” kā vieni no Razmas atbalstītājiem novēl veiksmīgu turnīru! Vienlaikus atgādinām – marta mēnesī sacensību kalendārs ir gana piesātināts. Pilnu turnīru sarakstu var aplūkot šeit.

Tāpēc seko mums ne tikai tonybetfan.com mājas lapā, bet arī tviterī, lai uzzinātu par aktuālākajiem notikumiem sporta pasaulē!

Tonybet Latvija Twitter