• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
“TonyBet” nedēļas veiksminieks – atminēts iespaidīgs kopējais likmju koeficients

“TonyBet” nedēļas veiksminieks – atminēts iespaidīgs kopējais likmju koeficients

Esam priecīgi paziņot, ka “TonyBet” sporta totalizatorā 4. februārī viens no mūsu spēlētājiem veicis pārdrošu kombinēto likmi uz vairākiem notikumiem ar kopējo koeficientu 728,68. Kupona likmes summai esot tikai vienam eiro. Un spēlētājs precīzi prognozējis visus iekļautos sporta notikumu iznākumus, tiekot pie iespaidīga laimesta!

Likmes kupons sastāvēja no deviņām Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārās sezonas spēlēm. Prognozes tika izdarītas dažādākās – uz komandu kopējo gūto punktu skaitu visā spēlē, tostarp arī “vairāk” & spēles uzvarētāju”, kā arī tika prognozēts kopā gūto punktu skaits atsevišķās ceturtdaļās, kā arī uzvarētajs. Tāpat tika izmantoti handikapi gan “+”, gan “-”.

Runājot par likmēm, kurās tika izdarīta izvēle uz kopējo gūto punktu “vairāk”, tad lielākajā daļa gadījumu prognozētā robeža tika pārsniegta viegli – zemākais punktu skaits, kas pārsniedza šo līniju, bija 2,5 (Fīniksas “Suns” individuālais “vairāk” 113,5 punkti). Visi pārējie “vairāk” punktu paredzējumi piepildījās daudz vieglāk.

Nedelas-Veiksminieks

Izšķirošais mačs varēja būt ar latvieša piedalīšanos, kas pēc pulksteņa bija viens no pirmajiem. Spēlē, kur Bruklinas “Nets” uzņēma Kristapa Porziņģa pārstāvēto Vašingtonas “Wizards”. Spēlētājs savu izvēli bija izdarījis uz Vašingtonas kluba handikapu +2,5. Spēle nonāca pat līdz papildlaikam, kurā “Nets” spēja uzvarēt ar rezultātu 125:123… 

Kopējā laimesta summa, uzliekot tikai vienu eiro (1 EUR), sastādīja 728,68 EUR! Apsveicam uzvarētāju un novēlam veiksmi arī turpmāk. Tāpat aicinām apmeklēt “Tonybet” sporta totalizatoru un online kazino, kur mūsu komanda ir sagatavojusi lieliskus īpašos piedāvājumus kā jaunajiem, tā arī esošajiem klientiem!

Par aktuālākajiem sporta notikumiem vari lasīt mūsu lapā “tonybetfan.com”, kur regulāri tiks publicēti aizraujoši un interesanti raksti par svarīgākajiem sporta notikumiem!