• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Ronaldu negrasās pamest Portugāles valstsvienību pēc Pasaules kausa Katarā

Ronaldu negrasās pamest Portugāles valstsvienību pēc Pasaules kausa Katarā

Šonedēļ kārtējo titulu ieguva Portugāles izlases kapteinis un Manchester United spēlētājs Krištianu Ronaldo. Balvu pasniegšanas ceremonijā “Quinas de Ouro”, kurā apbalvo labākos Portugāles sportistus un viņu trenerus, bija nominēts arī pats futbolists. Krištianu aizvadītajās 189.izlases spēlēs guvis 117 vārtus, kas ieceļ viņu par visu laiku rezultatīvāko vārtu guvēju izlašu rindās. 

Saņemot “Quinas de Ouro” balvu, Ronaldo klātesošajiem atklāja savus plānus saistībā ar spēlēšanu Portugāles izlasē. Par spītim tam, ka Ronaldo lēnām tuvojas 40 gadu vecumam, sportists negrasās pamest izlasi un vēlas vēl tai turpināt palīdzēt starptautiskajos turnīros. “Man vēl joprojām ir lielas ambīcijas un motivācija” balvu pasniegšanā sacīja pats sportists. “Jums mani būs jāpacieš vēl kādu brīdi – mans ceļš izlasē vēl nav beidzies” smejoties pauda Portugāles futbola leģenda. “Vēlos spēlēt šogad Pasaules kausa izcīņā Katarā un 2024.gadā pārstāvēt Portugāli Eiropas čempionātā” piebilda sportists. Uz jautājumi cik ilgi vēl fani varēs redzēt viņu spēlējam Portugāles izlases rindās, sportists atklāj, ka vēlas palikt nacionālajā izlasē vismaz līdz 39.gadu vecumam. “Tas ir bijis garš ceļš un izmantojot šo izdevību, es vēlos pateikt, ka šis ceļš man vēl nav beidzies” beigās piebilda Krištianu. 

Jāteic, ka uzbrucējam šī sezona Manchester United rindās nav bijusi īpaši veiksmīga, salīdzinot ar iepriekšējām sezonām – sportistu nomoka traumas. Par spīti tam, UEFA Eiropas līgā portugāļu zvaigzne divās spēlēs guvis vienus vārtus. Patlaban, Ronaldo koncentrējas uz gaidāmo Pasaules kausu un Nāciju līgas spēlēm, kurās Fernandu Santoša trenētā Portugāles izlase spēkosies ar Čehijas un Spānijas valstsvienībām. Pasaules kausā Portugāles izlase tika ielozēta H grupā, kurā tiksies ar Dienvidkorejas, Urugvajas un Ganas izlasēm. 

Krištiano Ronaldo “skaļākais” izlases panākums līdz šim ir bijis Portugāles uzvara 2016.gada Eiropas čempionātā. Savainojuma dēļ sportists gan tika nomainīts un lielāko daļu no fināla spēles aizvadīja ārpus laukuma. Tiesa tas neliedza viņa izlasei papildlaikā gūt vārtus un uzvarēt Francijas izlasi.