• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Roberts Levandovskis pieļauj, ka varētu piedalīties Pasaules kausa finālturnīrā arī pēc četriem gadiem

Roberts Levandovskis pieļauj, ka varētu piedalīties Pasaules kausa finālturnīrā arī pēc četriem gadiem

Pēc piedzīvotā zaudējuma astotdaļfinālā ar 1:3 pret Franciju, Polijas izlases kapteinis Roberts Levandovskis medijiem paziņo, ka negrasās pamest izlases rindas un, visticamāk, ja komandai būs nepieciešams, palīdzēs arī pēc četriem gadiem notiekošajā Pasaules kausa finālturnīrā, kuru kopīgi rīkos Amerika, Kanāda un Meksika. 

Francija ne tikai mačā pret Poliju bija favorīte, bet arī visā finālturnīrā, kaut arī vairāki pamatsastāva spēlētāji traumu dēļ nevarēja palīdzēt Francijas izlasei Katarā. Par spīti zaudējumam, poļu kapteinis uzteica savas komandas darbu laukumā. “Spēlēt pret pasaules čempioni Franciju ir grūts uzdevums. Mēs labi cīnījāmies, it īpaši pirmajā puslaikā, kad tikām pie pāris labiem vārtu gūšanas momentiem. Iespējams, ja mēs gūtu pirmie vārtus, spēle būtu izvērtusies pavisam citādi, bet notika pretējais. Ielaižot pirmajiem, no tā vienmēr ir grūti atspēlēties. Kaut arī esam izstājušies no finālturnīra, varam būt lepni, jo darījām visu, kas bija mūsu spēkos” atzina Levandovskis. 

“Ir daudzas lietas, ar kurām jātiek galā vispirms” medijiem pēc spēles pauda futbolists. “Fiziski es nebaidos, bet ir daudz neskaidrību, ar kurām jātiek galā” papildināja 34 gadus vecais futbolists. Šos vārdus daudzi mediji tulko kā mājienu uz aizsardzības tendēto Polijas izlases taktiku, kas tika piekopta Katarā notiekošajā Pasaules kausā. Mediji arī vērš uzmanību uz to, ka Polijas izlasei trūkst meistarīgu spēlētāju, kuri ar tālām piespēlēm varētu nostādīt Levandovski labos vārtu gūšanas momentos. 

“Galvenais un pats svarīgākais ir izbaudīt spēli. Līdz nākamajam finālturnīram ir tāls ceļš, bet, ja spēlējam no aizsardzības un koncentrējamies tikai uz to, tad nav nekāda prieka” medijiem teica futbolists. Kaut arī klubu rindās Levandovskis allaž ir bijis rezultatīvs un aizvadījis vārtiem bagātas sezonas kā Minhenes “Bayern” tā “Barcelona” vienībās, ar vārtu guvumiem Pasaules kausa finālturnīros futbolistam nav veicies tik labi. Līdz šim, poļu superzvaigzne nebija guvis vārtus nevienā no finālturnīriem, taču Katarā notiekošajā Pasaules kausā, Levandovskis atzīmējās ar diviem gūtiem vārtiem.

Atgādinām, ka Polijas izlase C apakšgrupā ieņēma otro vietu. Pirmo spēli poļi cīnījās 0:0 ar Meksikas izlasi, otrajā spēlē pieveica Saūda Arābijas futbolistus ar 2:0, bet pēdējā spēlē piekāpās grupas līderei Argentīnai ar 0:2.