• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Pasaules kausa trešās spēļu dienas prognozes

Pasaules kausa trešās spēļu dienas prognozes

Ar svētdienas atklāšanas spēli starp Kataru un Ekvadoras izlasēm, 2022. gada Pasaules finālturnīrs futbolā ir oficiāli sācies. Nu, turpmāko mēnesi futbola un sporta fani visā pasaulē cītīgi sekos līdzi spēļu norisēm un rezultātiem. Šajā rakstā apskatīsim Pasaules kausa trešās spēļu dienas izlases un ko varētu sagaidīt no šīm 22. novembra spēlēm. 

Argentīna – Saūda Arābija pulksten 12:00

Trešā spēļu diena iesāksies ar Argentīnas un Saūda Arābijas spēli. Futbola eksperti Saūda Arābiju šajā C grupā ir ierindojuši pastarītes statusā, turpretī Argentīnai paredz vieglu izkļūšanu no grupas. Tā kā šī būs pirmā spēle abām komandām, visticamāk, Argentīna nevar vēlēties labāku turnīra sākumu – pirmā, iesildošā spēle pret apakšgrupas pastarīti ļaus ne tikai uzņemt Pasaules kausa garšu, bet arī lēnām būvēt sastāvu un mentālo gatavību izslēgšanas spēlēm. Šaubu nav, Argentīna šajā spēlē būs favorīte un no tās sagaidāma uzvara ar lielu vārtu starpību. Redzēsim, vai Saūda Arābija spēs pretoties ātrajam argentīniešu futbolam un sagādāt pirmo pārsteigumu šajā finālturnīrā.

Dānija – Tunisija pulksten 15:00

Tunisijas futbolistiem priekšā patiesi grūts pārbaudījums, jo jāspēlē ne tikai pret sīksto Dānijas izlasi, bet arī pret pašreizējiem Pasaules čempioniem Franciju. Ja palūkojamies uz spēlētāju kopējo vērtību komandās, tad Tunisijas spēlētāji sastāda 65 miljonus eiro, savukārt Dānijas fubolisti teju 350 miljonus eiro. Arī spēļu un klubu pieredze Dānijas futbolistiem ir krietni lielāka, tāpēc varam sagaidīt, ka spēli kontrolēs tieši viņi. Pēdējo spēli skandināvi aizvadīja pret Francijas vienību UEFA Nāciju līgā, kuru uzvarēja ar 2:0. Skatoties uz dāņu aizsardzības līniju, pavisam noteikti tā ir viena no spēcīgākajām šajā finālturnīrā – piemēram, Nāciju līgas ietvaros, dāņi sešās spēles ielaiduši tikai piecus vārtus. Turpretī Tunisijas izlase pat spēlējot ar vājākām komandām, nespēj noturēt bumbu savā īpašumā un zaudē vārtus. Ar pārliecību jāteic, ka Dānijas izlase šajā mačā būs favorīti un liela iespēja, ka spēle tiks uzvarēta, neielaižot vārtus. 

Meksika – Polija pulksten 18:00

Šis duelis abām izlasēm būs vitāli svarīgs, jo neskaitot C grupas favorīti Argentīnu, gan Meksika gan Polija centīsies nostiprināties otrajā vietā šajā apakšgrupā. Meksikas komandā nav viena izteikta līdera, turpretī motivētā Polijas izlase uz Kataru dodas ar Robertu Levandovski priekšgalā. Abām izlasēm paredz vienādas iespējas uzvarēt šajā mačā, tiesa, Meiksikas izlasei tiek dota neliela priekšrocība. Tiesa, tā kā abām komandām šī būs pirmā spēle un neviena no izlasēm nevēlēsies iesākt finālturnīru ar zaudējumu, pavisam reāls iznākums šajā mačā varētu būt arī neizšķirts – abām komandām gūstot vārtus vai spēlei noslēdzoties bez gūtajiem vārtiem. 

Francija – Austrālija pulksten 21:00

Austrālijai šajā mačā nav ko zaudēt, turpretī pašreizējā Pasaules čempione Francija centīsies aizstāvēt savu čempinotitulu un iesākt Pasaules kausu ar uzvaru. Pirms pāris dienām jau ziņojām, ka Francijas izlasei nevarēs palīdzēt šī gada labākais futbolists – Karims Benzemā, pēc gūta savainojuma treniņa laikā. Turpretī komandā ir vairākas zvaigznes, tostarp jaunais un talantīgais Mbapē. Austrālieši būs apņēmības pilni sagādāt smagu spēli saviem pretiniekiem, neļaujot gūt vārtus, jo piekopj piesardzīgu aizsardzības futbolu. Vai Mbapē un citām Francijas zvaigznēm izdosies salauzt sīksto austrāliešu aizsardzību? Bukmeikeri šajā spēlē paredz vieglu uzvaru Francijas izlasei, neielaižot vārtus.