• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Pasaules kausa prognozes 30.11

Pasaules kausa prognozes 30.11

Futbola svētki Katārā rit pilnā sparā. Izlases gatavojas izšķirošajiem mačiem, lai iekļūtu izslēgšanas spēļu stadijā. Francijas izlase, kas jau ir garantējusi savu vietu izslēgšanas spēlēs, mēģinās noslēgt savu uzvaras gājienu D grupā bez zaudējumiem, cenšoties pārspēt Dānijas izlasi. Tikmēr Roberts Levandovskis un Polijas izlase gatavojas savam līdz šim smagākajam pārbaudījumam – Lainelam Mesī un Argentīnas izlasei, kas nevar atļauties zaudēt.

Polija – Argentīna

C grupā vēl nekas nav skaidrs, jo gandrīz vai visām tas izlasēm joprājām ir realistiskas izredzes iekļūt izlēgšanas spēļu stadijā. Šovakar tiks aizvadītas pēdējās divas spēles šajā grupā, jo vienlaicīgi šim mačam sacentīsies arī Saūda Arābija pret Meksiku. Ja abi mači noslēgsies ar neizšķirtu rezultātu, Polija ieņems pirmo vietu grupā, Argentīna otro, bet Meksikas un Saūda Arābijas komandām turnīrs būs beidzies.

Tomēr neizšķirts neapmierinās ne poļus, ne argentīniešus, jo, uzvarot šajā spēlē, abas izlases var nodrošināt savu vietu izslēgšanas spēļu stadijā. Līdz šim, Polija ir izcīnijuši uzvaru pret Saūda Arābiju un aizvaidījuši bezvārtu neizšķirtu pret Meksiku. Tikmēr Argentīna, atgūstoties no šokējošā zaudējuma Saūda Arābijai, ir pārspējusi Meksiku ar 2:0. 

Abas izlases ir tukušās 11 reizes, 6 mačus ir uzvarējusi Argentīna, poļi ir izcīnījuši 3 uzvaras, bet divas savstarpējās spēles ir noslēgušās ar neizšķirtu rezultātu. Mačā pret Saūda Arābiju, beidzot rezultatīvi nospēlēt izdevās poļu lielākajai zvaignei Levandovskim. Šī turnīra laikā, Levandovskim ir izdevies saņemt bumbu labākās pozīcijās, kas noteikti satrauc Argentīnas treneru korpusu.

Vairums ekspertu sagaida, ka Argentīnas izlase dominēs bumbas kontrolē. Neskatoties uz to, poļiem ir pietiekoši daudz talantīgu spēlētāju, lai raidītu vismaz vienu bumbu argentīniešu vārtos. Pēc mūsu domām, mačs noslēgsies ar 2:1 Argentīnas labā un Lionela Mesī izlase iegūs pirmo vietu C grupā. 

Saūda Arābija – Meksika

Lai Saūda Arābija tiktu izslēgšanas spēlēs, viņiem noteikti ir jāuzvar šī vakara spēlē un jācer, ka Argentīnai izdosies pārspēt Poliju, vai vismaz nospēlēs neizšķirti. Meksikas izlase ir izrakusi sev visdziļāko bedri šajā grupā, tādēļ viņiem šī vakara spēle ir jāuzvar ar četru vārtu pārsvaru un jācer uz Argentīnas zaudējumu vai neizsķirtu.

Saūda Arābijas izlases spēlētāji jau ir paspējusi šokēt visu futbola pasauli, pārspējot Argentīnu, par ko katrs spēlētājs saņēma Rolls-Royce. Grupu turnīra turpinājums bija mazāk veiksmīgs, zaudējot poļiem ar 0:2. Meksika nospēlēja neizšķirti pret poļiem, kas var izrādīties kā lielākā meksikāņu garām palaistā iespēja visā turnīrā, jo viņi radīja vairāk bīstamus momentus, tikai pietrūka mazliet veiksmes. Pret Lionelu Mesī un Argentīnas izlasi meksikāņiem argumentus atrast neizdevās, zaudējot ar 0:2.

Pirms turnīra neviens nevarēja iedomāties, ka, pirms pēdējās spēles C grupā, Saūda Arābija būs vienas uzvaras attālumā no astodaļfināla. Tiesa gan, Saūda Arābijai nekad nav izdevies pārspēt Meksiku. Pieci savstarpējie mači ir noslēgušies ar četrām meksikāņu uzvarām un vienu neizšķirtu. Mēs uzskatām, ka Saūda Arābijai vairs neizdosies sagādāt pārsteigums šajā turnīrā un Meksika uzvarēs ar 1:0.

Francija – Tunisija

Francijas izlasei ir izdevies lauzt bēdīgi slaveno uzvarētāju lāstu, jo viņi jau ir kvalificējušies astodaļfinālam, pārspējot gan Dāniju, gan Austrāliju. Tunisijas izredzes izkļūt no grupas ir stipri teorētiskas. Tunusiešiem nepietiek ar uzvaru pār francūžiem vien, lai viņi tiktu tālāk, viņiem ir jācer ka Dānija un Austrālija spēlēs neizšķirti. Par spīti tam, ka Tunisijas izlase nospēlēja neizšķirti pret Dāniju, spēlējot kvalitatīvu futbolu, mēs neticam, ka viņiem izdosies pārspēt spēcīgo Francijas izlasi. Mūsu prognoze ir 3:1 Francijas labā.