• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Līdz ar bronzas medaļām arī izbeidzas Denisa Rakela stāsts ar RFS

Līdz ar bronzas medaļām arī izbeidzas Denisa Rakela stāsts ar RFS

Nesen noslēgusies Latvijas Virslīgas futbola sezona, kurā spriedze tika saglabāta līdz pēdējai spēlei, jo nebija zināms ne tikai čempions, bet arī trešās vietas ieguvējs. Par čempioni šogad kļuva “Valmiera” futbolisti, otrajā vietā ierindojās FC “Riga”, taču bronzas medaļas izcīnīja iepriekšējās sezonas čempione – RFS. Pārsteigums vai nē, bet pirmdien savā “Twitter” profilā RFS paziņojusi, ka tās uzbrucējs, Deniss Rakels, nākamo sezonu vairs neturpinās RFS kluba rindās. 

Deniss Rakels šogad aizvadījis pieticīgu sezonu – uzbrucējs 20 spēlēs guvis 10 vārtus, palīdzot rīgas klubam izcīnīt bronzas medaļas Latvijas Virslīgā. Kopā, aizvadītajās divās sezonās RFS rindās, Rakels 43 spēlēs guvis 13 vārtus un sakrājis 4 rezultatīvas piespēles. Runājot par aizvadīto sezonu, klubs piedzīvoja sāpīgu zaudējumu Latvijas kausa finālā pret FK “Auda”, kas daļēji skaidrojams ar smago un intensīvo sezonu. Atgādinām, ka RFS šogad kļuva par pirmo Latvijas futbola klubu, kurš sezonā aizvadījis vairāk kā 50 oficiālās spēles. Kvalificējoties UEFA Konferences līgai, rīgas klubs smagās cīņās spēlēja neizšķirti ar Stambulas “Bašakšehir” klubu un Skotijas “Hearts” vienību, taču pārējos mačos tika piedzīvoti zaudējumi, tostarp pret labi zināmo itāļu klubu “Fiorentina”, kas ierindoja Latvijas klubu pēdējā vietā savā apakšgrupā. Tiesa, klubs saņēma labi finansiālo atbalstu no UEFA, kā arī popularizēja latvijas futbolu Eiropas futbola faniem un komandām.

Jāteic, 2021. gada sezona kā pašam futbolistam, tā arī RFS klubam, bija daudz veiksmīgāka – tika izcīnīts Latvijas Virslīgas čempiontituls, kā arī iegūts Latvijas kauss. Pirms pievienošanās RFS, Rakels spēlēja Kipras komandā “Pafos”, taču savas karjearas laikā futbolists pārstāvējis tādus klubus kā FC “Riga”, Polijas komandas “Lech” un “Cracovia”, kā arī Anglijas bijušo Premjerlīgas klubu “Reading”. Rakels arī spēlējis Latvijas izlases nacionālajos kreklos – savas karjeras laikā, 32 spēlēs uzbrucējs guvis vienus vārtus. 

Par to, kur Rakels varētu spēlēt nākamajā sezonā, vēl īstas skaidrības nav. Taču sekosim līdzi futbolista gaitām un ziņosim par jaunākajām aktualitātēm.