• Instagram
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tiktok
Ričards Bolotņiks pret Kreigu Ričardsu – kurš kuru? (Atcelts)

Ričards Bolotņiks pret Kreigu Ričardsu – kurš kuru? (Atcelts)

Papildināts 25.11

Uz nenoteiktu laiku ir atcelta Ričarda Bolotņika cīņa ar Kreigu Ričardsu, kurai bija jānotiek šo sestdien, 26. novembrī, Londonas Vemblija stadionā.

Kreigs ceturtdienas vakarā bija paziņojis cīņas organizētājiem, ka slimības dēļ piedalīties tomēr nevarēs. Britu bokseris atvainojies sociālajos tīklos visiem, kas gaidīja šo cīņu, un arī pašam Bolotņikam.

Sestdien, 26. novembrī, slavenajā Vemblija stadionā notiks cīņa par WBA International čempiona jostu. Viens no šī brīža labākajiem Latvijas bokseriem, Ričards Bolotņiks, centīsies atņemt jostu mājnieku favorītam Kreigam Ričardsam. Jāteic, esam lepni, ka uz šo cīņu Bolotņiks būs tērpies TonyBetFan kreklā un mūsu komanda vēl bokserim izcīnīt uzvaru. 

Šim boksa mačam pussmagajā svarā paredzēti 10 raundi un svara ierobežojums būs 175 mārciņas jeb 79.4 kilogrami. Šī būs viena no galvenajām boksa cīņām, kas iekļauta sestdienas vakarā. Vakara galvenā cīņa notiks starp Dilliju Vaitu un Džermeinu Franklinu.

Abu bokseru statistika

Angļu bokseris Kreigs Ričards līdz šim izcīnījis 17 uzvaras, piedzīvojis 3 zaudējumus un viena boksa cīņa beigusies ar neizšķirtu. Turpinot, desmit no izcīnītajām uzvarām beigušās ar nokautiem. Turpetī latviešu bokseris Ričards Bolotņiks līdz šim aizvadījis 26 cīņas, no kurām 19 svinējis ar uzvaru, 6 reizes piedzīvojis zaudējumus un 1 reizi cīņa beigusies neizšķirti. Astoņas no Bolotņika uzvarām beigušās ar pretinieka nokautu. 

Statistika liecina, ka favorīts uzvarai sestdien būs angļu bokseris Ričards, jo 60% no cīņām sportists beidzis ar pretinieka nokautēšanu, turpretī latviešu bokseris – 42% no ciņām spējis “noguldīt” savu pretinieku. Abi bokseri ir vienāda vecuma – 32 gadus veci, kā arī to augumi ir identiski – 185 cm. 

Kaut arī mājnieks Kreigs Ričards ir favorīts uz šo WBA International jostu, bokseris ir aizvadījis mazāk profesionālo cīņu par Ričardu Bolotņiku. Kreiga kontā ir par 5 profesionālajām cīņām mazāk, jo angļu bokseris profesionālajā boksā debitējis 2015. gadā, kas ir par gadu un deviņiem mēnešiem vēlāk nekā savu karjeru sāka latviešu bokseris. Bolotņiks savas profesionālā boksera gaitas sāka 2013. gadā. Ja salīdzinam aizvadīto raundu skaitu, tad latvietis līdz šim savā karjerā cīnījies 147 raundus, bet viņa sestdienas pretinieks Kreigs 123 raundus. 

Angļu bokseris patlaban ieņem desmito vietu WBA (World Boxing Association) rangā, trīspadsmito vietu WBC (World Boxing Council) un desmito vietu “The RING” bokseru rangā. Turpretī viens no labākajiem latviešu bokseriem Ričards Bolotņiks patlaban pēc WBA ranga ir ceturtais spēcīgākais bokseris pasaulē, 79 kg kategorijā.

Abu bokseru pēdējo cīņu sniegumi

Pēdējos piecos boksa mačos, Bolotņiks spējis uzvarēt trīs savus pretiniekus, no kuriem divas cīņas beigušas ar nokautiem. Viena no aizvadītajām piecām cīņām beigusies ar neizšķirtu, bet vienā piedzīvots zaudējums. Turpretī Kreigs Ričards pēdējās piecās cīņās izcīnījis divas uzvaras un viena cīņa beigusies ar neizšķirtu. Turpinot, divos boksa mačos, pēc tiesnešu lēmuma, Kreigs zaudējis. 

Ja palūkojamies, cik aktīvi pēdējos gados ir bijuši abi bokseri, tad Kreigs Ričards ir cīnījies daudz biežāk. Angļu bokseris pēdējo cīņu aizvadīja pirms sešiem mēnešiem un trim dienā, bet latviešu pussmagais svars pēdējo reizi ringā kāpa pirms gada, trim mēnešiem un desmit dienām. Tas, savukārt liecina, ka Kreigs vidēji aizvada vienu boksa cīņu ik pēc astoņiem mēnešiem un septiņām dienām. Taču Bolotņika statistika ir līdzīga – pēdējās piecas cīņas aizvadot trīs gadu laikā, vidēji vienu boksa maču latviešu bokseris aizvada ik pēc astoņiem mēnešiem un divedsmit piecām dienām. Vai šī statistika spēlēs kādu lomu cīņas iznākumā? 

TonyBetFan novēl veiksmi un uzvaru Ričardam Bolotņikam šajā cīņā, lai pārvestu mājās WBA International čempiona jostu!